אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מדלן שכרה משרדים בשטח 1,600 מ"ר בשכונת ביצרון בת"א צילום: ענבל מרמרי

מדלן שכרה משרדים בשטח 1,600 מ"ר בשכונת ביצרון בת"א

חברת הסטארט־אפ Localize, חברה־בת של מדלן המפעילה אתר המספק מידע על פרויקטים ונכסים למכירה, תתמקם בשלוש קומות של משרדים ברחוב עמינדב בשכונה. תקופת השכירות: עשר שנים

23.09.2019, 09:17 | דותן לוי

חברת הסטארט־אפ Localize, חברה־בת של מדלן, המפעילה אתר המספק מידע על פרויקטים ונכסים למכירה, שכרה 1,600 מ"ר ברחוב עמינדב בשכונת ביצרון בתל אביב. המשרדים מתפרסים על פני שלוש קומות, והם הושכרו לתקופה של עשר שנים מבעלי נכס פרטי. על פי ההערכות, מחיר השכירות הוא כ־115 שקל למ"ר, בתוספת דמי ניהול, כך שדמי השכירות השנתיים יעמדו על כ־2.2 מיליון שקל.

קראו עוד בכלכליסט

המשרדים החדשים של Localize. כ־115 שקל למ"ר, צילום: ענבל מרמרי המשרדים החדשים של Localize. כ־115 שקל למ"ר | צילום: ענבל מרמרי המשרדים החדשים של Localize. כ־115 שקל למ"ר, צילום: ענבל מרמרי

המשרדים ששכרה Localize אוכלסו לפני כן על ידי פירמת ראיית החשבון EY, שהעבירה את כל המשרדים שלה למגדל מידטאון. משרדי Localize שכנו קודם לכן במגדל ברחוב יגאל אלון 57-55 בשטח של כ־900 מ"ר, כך שמדובר בהרחבה משמעותית שצפויה לענות על צורך החברה לגייס עובדים נוספים לטובת פיתוח ומחקר.

פעילותה של Localize רותמת טכנולוגיות של בינה מלאכותית כדי לסייע לרוכשי בתים למצוא את הנכס המתאים ביותר עבורם. הסיוע נעשה על ידי הנגשת מידע כמו עלויות אחזקה, הצללה, בנייה עתידית וחסימה של נוף, איכות מערכת החינוך ועוד. בדרך זו החברה עוזרת לרוכשי ושוכרי הדירות לצמצם את פערי המידע בינם למוכרים.

לפני שנה וחצי פרסמה החברה כי היא גייסה 11 מיליון דולר והשיקה פעילות בניו יורק. המשרדים החדשים מיועדים לאפשר את צמיחת Localize לשווקים נוספים בארצות הברית: לוס אנג'לס, שיקגו וסן פרנסיסקו. החברה מעסיקה 180 עובדים בארץ ובארצות הברית.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות