אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דיווח: שורה של בכירים עזבו את קומפס של אורי אלון צילום: אוראל כהן

דיווח: שורה של בכירים עזבו את קומפס של אורי אלון

לפי וול סטריט ג'ורנל, בתוך שנה וחצי עזבו מספר בכירים את החברה, כשהאחרונה היא מנהלת התפעול שלא ימונה לה מחליף; החשיפה מגיעה בעיתוי לא מוצלח, כש-WeWork - חברה נוספת בבעלות סופטבנק - מתמודדת עם קשיים

26.09.2019, 21:32 | מאיר אורבך

חברת קומפס שהוקמה על ידי הישראלי ד"ר אורי אלון מתמודדת עם עזיבות של בכירים במהלך השנה וחצי האחרונה, כך על פי דיווח בוול סטריט ג'ורנל. הבכירה האחרונה שעזבה היא מיילי גאבט, מנהלת התפעול של החברה שהודיעה על כך שלשום (ג').

קראו עוד בכלכליסט

בנוסף מציינים בוול סטריט ג'ורנל שורה נוספת של בכירים שעזבו את חברת תיווך הנדל"ן המבוססת טכנולוגיה, בהם סמנכ"ל הכספים, סמנכ"ל השיווק, הטכנולוג הראשי ואחרים. מקומפס נמסר כי "מדובר בתחלופה טבעית של חלק קטן מהמנהלים שהתרחשה במהלך השנתיים האחרונות. החברה מינתה סמנכ"ל כספים וסמנכ"ל טכנולוגיות ודיווחה על כך כבר לפני כשנה. לגבי עזיבת ה-COO הוחלט לא למנות מחליף לתפקיד זה".

אורי אלון, צילום: יח"צ אורי אלון | צילום: יח"צ אורי אלון, צילום: יח"צ

החשיפה של וול סטריט ג'ורנל מגיעה בעיתוי לא מוצלח לחברה הניו יורקית. כאשר חברה נוספת שנמצאת בבעלות סופטבנק, WE הבעלים של WeWork, נמצאת בליבו של משבר קשה, כולל פרישה של המנכ"ל אדם נוימן מתפקידו. עד היום גייסה קומפס כ-1.6 מיליארד דולר והערכת השווי האחרונה של עומדת על 6.4 מיליארד דולר. שתי החברות שונות לחלוטין אבל הן חולקות קווי דימיון שמאפיינים חברות רבות של סופטבנק: צמיחה מהירה, גיוס כספים רב ובמהירות ובעיקר הרצון להיתפס לא כחברות נדל"ן אלא כחברות טכנולוגיה לכל דבר. על פי אנליסטית שדיברה עם וול סטריט ג'ורנל, קומפס צריכה לשדר יציבות רבה יותר, בעיקר כיום כאשר כל העיניים מופנות לחברות של סופטבנק ובעיקר חברות הנדל"ן.

הרקע לעזיבות של הבכירים ובעיקר העזיבה האחרונה אינו ברור. על פי הדיווח בוול סטריט ג'ורנל חלק מהסיבות לפרישה של הבכירים היו ויכוחים על האסטרטגיה העתידית של החברה: האם להתמקד בצד הטכנולוגי או בצד הנדל"ני. מקורות אחרים טוענים שזו תחלופה בריאה לחברה אשר צומחת במהירות ומחפשת אנשים שיכולים לעמוד בקצב הגידול שלה.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות11 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

9.
אפל תאפשר לאזרחים למשל לראיונות עבודה לקבל הודאה לMassages שניתן לראות עם סורק עם השומר
שעולה 500$ בשנה לכך כל שומר וכל עובד שיכול לשלוח את ההודאה בחברה ישלם וכל מרואיין לעבודה יחזיק אייפון. בחינם. גם מאפל ווטש וכל סורק NFC יעלה 2,000$. קדימה לעבודה. במיוחד בסין והודו אך גם בארצות הברית ואירופה. בפטנט תוכנה לMassages. בקילר רעיון בשוק ענק.
מנכ״ל אפל  |  27.09.19
לכל התגובות