אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דו"ח: הכנסות הספורט מסטרימינג יעמדו על 85 מיליארד דולר ב-2025 צילום: מיכה לובטון

דו"ח: הכנסות הספורט מסטרימינג יעמדו על 85 מיליארד דולר ב-2025

לפי מחקר של חברת המחקר Rethink - ההכנסות של ארגוני ספורט ממכירת זכויות שידור לסטרימינג עומדות כיום על 48.6 מיליארד דולר ברחבי העולם; לפי ההערכות, בעוד חמש שנים הן יגדלו ב-75% בגלל הגידול בצפייה בתכני direct-to-consumer - DIT

03.10.2019, 16:14 | שירות כלכליסט

לפי מחקר של חברת המחקר Rethink - ההכנסות של ארגוני ספורט ממכירת זכויות שידור לסטרימינג עומדות כיום על 48.6 מיליארד דולר ברחבי העולם.

קראו עוד בכלכליסט

הערכות של המחקר The Sports Rights Forecast to 2025 - מראות שבעוד חמש שנים, יהיה גידול של 75% בהכנסות מסטרימינג בגלל הגידול בצפייה בתכני DTC (שזה direct-to-consumer).

הליגה האיטלקית בכדורגל, צילום: אי.אף.פי הליגה האיטלקית בכדורגל | צילום: אי.אף.פי הליגה האיטלקית בכדורגל, צילום: אי.אף.פי

הערכות להכנסות של כ-85 מיליארד דולר מסטרימינג, מגיעות בעקבות הצלחות של שירותי סטרימינג בספורט כיום -בעיקר בכדורגל- שמכניס כיום 12.8 מיליארד דולר ממכירת זכויות שידור לסטרימינג וצפוי להכניס כ-31.9 מיליארד דולר עד 2025.

אמזון, שמחזיקה בזכויות סטרימינג של ה-NFL, מספר משחקי פרמיירליג וגם טורנירי טניס, צפויה להיות הגורם המוביל בצמיחה של זכויות השידור בסטרימינג לפי הערכות. לפי Rethink, הסטרימינג החוקי צפוי לשנות את אופי המכרזים.

ג ג'ף בזוס. אמזון תתרום משמעותית לעליה בהכנסות מסטרימינג | צילום: איי אף פי ג

ההערכות הן שמספר גורמים ירכשו את הזכויות לשדר וינסו להביא יותר צופים אליהם על ידי שיפור חווית הצפייה במשחקים.

גם יכולת טכנולוגית שמאפשרת מעקב אחר התנהגויות הצופים מושכת את החברות הגדולות להשקעה בסטרימינג.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות