אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הכירו את הנקודה הכי מטונפת במטוס; ספוילר - אלה לא השירותים צילום: שאטרסטוק

סודות החופשה

הכירו את הנקודה הכי מטונפת במטוס; ספוילר - אלה לא השירותים

דיילת אלמונית סיפרה על זוועות שמצאה במשך שנותיה בטיסות קצרות וארוכות, בתוך אזור ספציפי שיש בכל מטוס וכל נוסע משתמש בו בכל טיסה. הוא מזוהם אף יותר מהמגש הנשלף, עליו לא פעם נוהגים נוסעים להחליף חיתול לילדיהם

12.10.2019, 08:14 | שירות כלכליסט

טיסה במטוס נוסעים מציעה יתרונות רבים: סע קצר יותר, נוחות, ארוחות ואפילו בידור בזמן הטיסה, וזו אולי הסיבה שהטיסה עצמה מהווה עבר רבים חלק בלתי נפרד מהחופשה. אך זה עלול להשתנות בעקבות חשיפה של דיילת ששפכה אור על הצד העגום יותר של התעבורה האווירית: הנקודה הכי מזוהמת בכל מטוס נוסעים שהוא - שהיא לא מה שנהוג לחשוב.

קראו עוד בכלכליסט

דיילת אלמונית סיפרה בפורום הדיילות של רדיט אילו מקומות במטוס הם הכי מטונפים, והכי פחות מומלץ לגעת בהם, ומסתבר שלא מדובר רק בשירותים. הדיילת עבדה בשנים האחרונות בטיסות קצרות וארוכות, והמליצה לנוסעים להצטייד בחומרי חיטוי ומגבונים לחים. אחת הנקודות המטונפות ביותר בכל מטוס, סיפרה, הוא דווקא המגש עליו אוכלים ונשלף מגב המושב. "בין טיסות מה שהדיילים בדרך כלל עושים זה להרים את הזבל מהרצפה, לקפל את החגורות ולוודא שהכיס שבגב הכסא מכיל מגזינים, וזהו. אני כבר לא זוכרת כמה פעמים נאלצתי לומר לאנשים שלא ראוי להחליף לתינוק שלהם חיתול על גבי המגש או על המושב", אמרה.

בתיאבון!, צילום: שאטרסטוק בתיאבון! | צילום: שאטרסטוק בתיאבון!, צילום: שאטרסטוק

ואולם, הנקודה הכי מזוהמת, לדבריה, היא כיס גב המושב, זה שמכיל את מגזין חברת התעופה, את כרטיס הבטיחות ואת שקית ההקאה. "אני ממליצה לכם לעולם-לעולם-לעולם לא לשים שום דבר בכיס המושב. לא באמת מנקים אותו", אמרה.

אזור אסון לפניכם, צילום: Flickr/Mikael Leppä אזור אסון לפניכם | צילום: Flickr/Mikael Leppä אזור אסון לפניכם, צילום: Flickr/Mikael Leppä

"ראיתי כבר כל מיני דברים יוצאים משם. מגבונים מלוכלכים, שקיות הקאה משומשות, גרביים, נעליים, מסטיקים, ממתקים חצי אכולים, שאריות פירות... ואז הנוסע הבא שם שם את הטלפון שהוא אחר כך מצמיד לאוזן".

לדבריה, הדבר המבחיל ביותר שמצאה בתוך כיס גב המושב לא היה ניירות טואלט משומשים או מסטיקים לעוסים היטב, כי אם לא פחות מציפורני ידיים ורגליים. "אני פשוט לא מבינה את זה", סיכמה. אז כשאתם טסים לחו"ל, זיכרו להישמר מכיס גב המושב, ולא להכניס אליו שום דבר שתרצו להשתמש בו שוב בעתיד.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות