אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ווטסאפ השיקה גלובלית את השליטה בהוספה לקבוצות צילום: בלומברג

ווטסאפ השיקה גלובלית את השליטה בהוספה לקבוצות

התכונה החדשה תאפשר לקבוע מראש שרק אנשי קשר ספציפיים יוכלו להוסיף אתכם לקבוצה, ולחסוך את אי הנעימות שבעזיבת קבוצה מעצבנת. היא פותחה כדי לצמצם הפצת פייק ניוז, נבחנה בהודו באופן מוגבל, ועתה תגיע לגולשים כולם

24.10.2019, 12:35 | רפאל קאהאן

ווטסאפ החלה להשיק גלובלית את שדרוגי הפרטיות לתכונת הקבוצות באפליקציה - כך לפי דיווח של אתר המפתחים WABetaInfo. השיפורים מאפשרים לגולשים לקבוע מי יוכל להוסיף אותם לקבוצות ולהעביר להם הודעות דרכן.

קראו עוד בכלכליסט

במקור, נבחן הפיתוח בהודו, בה שימשה ווטסאפ להפצת פייק ניוז שגרמו לבהלה רבתי ואף למספר מקרי לינץ' ורצח. עתה יוצאת התכונה מבטא, ומתחילה להגיע בגרסאות חדשות לווטסאפ ברחבי העולם. ההשקה הדרגתית, ובישראל למשל אינה זמינה עדיין.

החסימה הגלובלית הוסרה בגרסה הסופית. כלי סינון ההוספה בווטסאפ החסימה הגלובלית הוסרה בגרסה הסופית. כלי סינון ההוספה בווטסאפ החסימה הגלובלית הוסרה בגרסה הסופית. כלי סינון ההוספה בווטסאפ

התכונה מאפשרת למשתמש לעבור בין מצב בו כל אחד יכול להוסיף אותו לקבוצה, רק אנשי הקשר שלו יוכלו, או רק אנשי קשר ספציפיים. בכך, ייחסך האקט של עזיבת קבוצה אליה הוסף המשתמש, פעולה שיכולה להיתפס כלא-נעימה מול מנהלי הקבוצה וחבריה במקרים מסוימים.

בקשת ההוספה לקבוצה תופיע כהודעת צ'ט ברשימת השיחות של האפליקציה. במקור, תכננה ווטסאפ גם אפשרות לחסימה גורפת של הוספת המשתמש לקבוצות - כלי שהיה מגדיל משמעותית את השליטה שלו בחוויית השימוש - אך בגרסה הסופית לא הושקה.

   

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות