אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דירקטורית תובעת מיליונים מבעלי חברה בורסאית על הטרדה מינית צילום: bigstock

בלעדי לכלכליסט

דירקטורית תובעת מיליונים מבעלי חברה בורסאית על הטרדה מינית

הדירקטורית הגישה תביעה בהיקף של מיליוני שקלים נגד בעל שליטה בחברה ציבורית על הטרדות מיניות שאירעו לטענתה במספר הזדמנויות בשנתיים האחרונות. לטענת הדירקטורית, בעל השליטה לא חדל מההטרדות על אף ניסיונותיה לעצור את המעשים. על זהות המעורבים הוטל צו איסור פרסום

27.10.2019, 06:56 | תומר גנון

דירקטורית בחברה בורסאית מוכרת תובעת מיליוני שקלים מבעל השליטה בחברה, בטענה שהטריד אותה מינית. על הפרטים המזהים של המעורבים בתביעה שהוגשה בשבוע שעבר לבית משפט השלום בתל אביב הוטל צו איסור פרסום זמני.

(אילוסטרציה), צילום: bigstock (אילוסטרציה) | צילום: bigstock (אילוסטרציה), צילום: bigstock

האירועים הקשורים לתביעה, כך נודע, התרחשו במהלך השנתיים האחרונות. הדירקטורית טוענת בכתב התביעה כי בכמה מקרים שבהם פגשה את בעל השליטה הוא הטריד אותה מינית באופן שגרם לה להרגיש מושפלת ומבוזה.

בעל השליטה, לפי התביעה, לא חדל מההטרדות על אף הערותיה וניסיונותיה לעצור את המעשים.

בעל השליטה טרם הגיש כתב הגנה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות10 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

10.
פשוט מאוד
אני אישה בשנות ה40 לחיי נשואה + 3 ועובדת כמזכירה בחברת היי טק. אני שמה לב איך הבנות בשנות ה20 לחייהן באות לעבודה לבושות ומאופרות מפואר ולא מבינות שלמקומות כאלה יש בהן כרישים שמחכים לשלוף את העקיצות שלהם לא צריך לבוא מטופחת אלה מוזנחת בשביל לקבל יחס מקצועי מהעובדים. הנשים הצעירות האלה חושבות שהן ימצאו את החתן שלהן במקום העבודה ולא במקומות אחרים וכתוצאה מכך הן יקבלו הטרדה לכל דבר. פשוט מאוד.
ליאת  |  04.11.19
לכל התגובות