אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נטפליקס חושפת: סנדרה בולוק וכל השאר צילום: NETFLIX

נטפליקס חושפת: סנדרה בולוק וכל השאר

ענקית הסטרימינג חשפה לראשונה את רשימת הסדרות והסרטים הנצפים ביותר שלה. יש מי שמפקפקים בנתונים

29.10.2019, 08:57 | רותה קופפר

השנה החלה ענקית הסטרימינג נטפליקס לספק את נתוני הצפייה שלה בסדרות וסרטים מקוריים שלה. לשירות, שלו 158 מיליון מנויים בעולם, לא היה עד כה עניין לחשוף את המידע הזה. אך ביום רביעי האחרון התפרסם דו"ח הרבעון השלישי לשנת 2019 החליטו לספר לקהל הרחב מה התוכניות הכי נצפות מאוקטובר שעבר עד החודש.

קראו עוד בכלכליסט

בראש רשימת הסדרות התמקמה, שלא במפתיע, "דברים מוזרים" עם 64 מיליון צפיות. במקום השני, הסדרה הלא מאוד מדוברת "אקדמיית המטרייה" עם 45 מיליון צפיות ואחריהן “בית הנייר”, “את/ה”, “חינוך מיני”, “הפלנטה שלנו”, “לא ייאמן”, “Dead to Me”, “כשהם רואים אותנו” ו“אליטה”.

“דברים מוזרים". הסדרה הכי פופולרית עם 64 מיליון צפיות, צילום: NETFLIX “דברים מוזרים". הסדרה הכי פופולרית עם 64 מיליון צפיות | צילום: NETFLIX “דברים מוזרים". הסדרה הכי פופולרית עם 64 מיליון צפיות, צילום: NETFLIX

בראש רשימת הסרטים נמצא הסרט "Bird Box" עם סנדרה בולוק, שבו צפו 80 מיליון פעמים, ומיד אחר כך סרט המתח הקומי "Murder Mystery" עם ג'ניפר אניסטון ואדם סנדלר, עם 73 מיליון צפיות. בעשיריית הסרטים גם “הדייט המושלם” ו“נערה גבוהה”, סרטים במשקל נוצה.

אכן, מהנתונים אפשר להקיש כי קומדיות המתרחשות בתיכון הן פופולריות במיוחד, גם בתחום הסרטים וגם בתחום הסדרות, וגם שסדרות בספרדית זוכות להצלחה.

גופי שידור אחרים בארצות הברית, הנמדדים על ידי מדי רייטינג קונוונציונליים כמו מדד נילסן, התקוממו על הנתונים שהסגירה נטפליקס, ופורסמו לראשונה ב”ניו יורק טיימס”, משום שלדבריהם השירות מתעלם מעשרות הסרטים והסדרות שלא זוכים לקהל משמעותי.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות