אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
"רפי כהן לא הפקיד אגורה שחוקה אחת לקופת הכינוס" צילום: יורם ירקוני

"רפי כהן לא הפקיד אגורה שחוקה אחת לקופת הכינוס"

למרות חוב של 187 אלף שקל, הנאמן של השף לא מבקש צו מאסר: "אנשי תקשורת מנסים לסייע לו"

30.10.2019, 08:32 | ליטל דוברוביצקי

"השף רפי כהן לא הגיש את דוחותיו ולא הפקיד אף לא אגורה שחוקה אחת לקופת הכינוס, חרף צו כינוס שניתן בספטמבר 2017 ובמסגרתו הושת עליו צו תשלומים חודשי בסך 7,500 שקל", כך טען עו"ד ליאור כספי, הנאמן לפשיטת הרגל של השף הנודע, בדו"ח שהגיש אתמול לבית המשפט המחוזי בתל־אביב. עוד נטען שלכהן חוב פיגורים לקופת הכינוס בסך כ־187 אלף שקל.

קראו עוד בכלכליסט

עו"ד כספי טוען בדוח שבימים אלו פנו למשרדו אנשי תקשורת שמעוניינים לסייע לכהן לצאת מהמצוקה הקשה, ומשכך הוסכם בשלב זה לא להגיש בקשה לצו מאסר. עוד ציין הנאמן שעתידה להתקיים פגישה במשרדו ביחד עם כהן והמסייעים על מנת לנסות ולמצוא פתרון שיאפשר לכהן לחזור למוטב. הנאמן יעדכן את בית המשפט בעניין זה בעוד 20 יום.

רפי כהן, צילום: אוראל כהן רפי כהן | צילום: אוראל כהן רפי כהן, צילום: אוראל כהן

זו אינה פעם ראשונה שחבריו של כהן מנסים לסייע לו, וביולי 2018 פורסם שהוא אף הועסק במסעדת "עזורה" של חבר הילדות שלו, השף אלרן שרפלר, אולם לאחר מכן נמסר לנאמן כי כהן אינו מועסק עוד על ידי שרפלר. באותה עת חוב הפיגורים של כהן לקופת הכנ"ר עמד על כ־67 אלף שקל, ומאז צמח בכ־120 אלף שקל.

מהדוח עולה שבמסגרת ההליך כהן החליף כבר ארבעה מייצגים. עד כה הוגשו לנאמן 26 תביעות חוב כנגד כהן בכ־9 מיליון שקל. כהן, שהפעיל בעבר את מסעדת רפאל היוקרתית בת"א ונחשב לעילוי בתחומו, הוכרז כפושט רגל במאי 2018. לפי הדוח "חרף כמות הפעמים שהנאמן הושיט לכהן יד - לא השכיל החייב לתפוס אותה". את תגובת כהן לא ניתן היה להשיג.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

14 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

14.
הבנאדם עצבני אבל מוכשר
לא נותן לאף אחד לעזור לו במשהו מסויים ואם עוזרים אומר שהוא עשה דבר שנע עצבני וחם מזג שלא ראיתי מעודי היה זורק דברים ומדבר לא יפה כמוכן לא היה מבשל כשר בזמנו עבדתי אצלו למרות שלא טעמתי כלום אבל לא הבנתי איך בנאדם כמוהו ממשפחה מסורתית מאוד מוכן לבשל אוכל לא כשר כמוכן היה מלין שכר וחבל מקווה שישתקם למרות שהמוח כועסים עליו מקווה שידע את מקומו בסהכ יודע לעבוד אבל מתאים לו לעבוד לבד
עבד אצלו שנה וחצי  |  05.11.19
10.
מגיע לו
בתור אחת שעבדה אצלו והושפלה על ידו ,בסיום עבודתי הוא לקח לי חצי מהמשכורת ,התנהג מגעיל לאנשים תחתיו,זרק על עובדיו מטבח סירים אוכל רותח...הכל ראיתי המון עיניי גועל נפש של בנאדם ,והנה הכל חוזר אליו. רפי כהן,כל מה שעשית לאנשים במהלך כל חייך חוזר אליך פי 10.תחנק.
עובדת לשעבר  |  05.11.19
לכל התגובות