אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
התרעת שווא על חטיפה: נוסעים פונו ממטוס בהולנד

התרעת שווא על חטיפה: נוסעים פונו ממטוס בהולנד

המשטרה בנמל התעופה סכיפהול באמסטרדם הוזעקה למטוס ופינתה את הנוסעים. תחילה פורסמו דיווחים לא מאומתים על חשש לניסיון חטיפה, אך בהמשך "אייר אירופה" שמה סוף לבהלה: "הטייס לחץ בטעות על הכפתור"

06.11.2019, 22:28 | ynet

המשטרה בנמל התעופה סכיפהול באמסטרדם הוזעקה הערב (יום ד') למטוס של חברת "אייר אירופה", שאמור היה להמריא למדריד. "יש מצב חשוד, זה כל מה שאנחנו יכולים לומר כרגע", מסרה המשטרה, ודקות לאחר מכן דיווחה שהנוסעים ואנשי הצוות פונו בשלום מהמטוס.

התקשורת ההולנדית דיווחה ששירותי החירום הוזעקו לשדה בעקבות אירוע ביטחוני, ודיווחים לא מאומתים אף סיפרו על גברים חמושים בסכינים שמנסים לחטוף את המטוס - מה שגרם לטייס להתריע על ניסיון חטיפה. אחרי זמן קצר הודיעה חברת התעופה "אייר אירופה" שמדובר באזעקת שווא - ושהטייס לחץ על כפתור המצוקה בטעות.

נמל התעופה סכיפהול הערב נמל התעופה סכיפהול הערב נמל התעופה סכיפהול הערב

בטיסה הערב מאמסטרדם למדריד האזעקה הופעלה בטעות, והפעילה את נהלי הבטיחות בנמל התעופה. אין סיבה לבהלה. אנחנו מתנצלים", נמסר מחברת "אייר אירופה".

שדה התעופה סכיפהול הולנד הערב שדה התעופה סכיפהול הולנד הערב שדה התעופה סכיפהול הולנד הערב

הפעילות בנמל התעופה סכיפהול לא הופסקה, אך לפי "גרדיאן" נרשמים עיכובים בהמראות ובנחיתות בעקבות האירוע. נמל סכיפהול נחשב לאחד העמוסים באירופה. מדי שנה מגיעים אליו יותר מ-70 מיליון נוסעים.

תגיות