אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בימ"ש אישר לנאמני רשת קמדן אנד שוז קבלת מימון להפעלתה צילום: יריב כץ

בימ"ש אישר לנאמני רשת קמדן אנד שוז קבלת מימון להפעלתה

המימון בסך של עד 500 אלף שקל נועד לאפשר המשך פעילותה של החברה כעסק חי ובכך להשיא את התמורה כתוצאה מהפעלת החברה ובחינת היתכנות מכירת פעילותה או הכנסת משקיע לטובת הנושים

27.11.2019, 12:27 | ליטל דוברוביצקי

בית המשפט המחוזי בחיפה אישר אתמול לנאמני רשת האופנה קמדן אנד שוז להתקשר עם חברת קרגו פייננס לצורך קבלת מימון לתקופת ההפעלה של הרשת בסך של עד 500 אלף שקל בריבית שנתית של 7 אחוז.

המימון המבוקש שאושר על ידי השופטת בטינה טאובר נועד לאפשר המשך פעילותה של החברה כעסק חי ובכך להשיא את התמורה כתוצאה מהפעלת החברה ובחינת היתכנות מכירת פעילותה ו/או הכנסת משקיע לטובת הנושים. המימון שאושר נועד לאפשר לנאמנים של הרשת , עו"ד רון חכים ורו"ח אריאל אלפסי, לרכוש סחורה שניתן יהיה למכור בחנויות ובאתר ולשלם לספקים במזומן. הלוואת גישור הביניים שאושרה תכוסה מתקבולי המכירות ללקוחות בתוך פרק זמן קצר. בשלב זה הנאמנים מצויים בתהליך של רכישת מלאים ומילוי החנויות בסחורה.

קראו עוד בכלכליסט

סניף של קמדן אנד שוז , צילום: יריב כץ סניף של קמדן אנד שוז | צילום: יריב כץ סניף של קמדן אנד שוז , צילום: יריב כץ

רשת "קמדן אנד שוז", מתחום האופנה, ההנעלה והתיקים של בני הזוג אלון ומיטל שני המפעילה כ-11 סניפים נקלעה לקשיים בסך כ-12 מיליון שקל ובית משפט הוציא לה לפני כשבוע צו הקפאת הליכים לבקשתה ומינה לה נאמנים זמניים. הרשת המיוצגת על ידי עוה"ד אילן גלמן ואיתמר כהן ממשרד נחום גלמן כהן ציינה במסגרת הבקשה להקפאת הליכים כי הרשת מעסיקה כ-100 עובדים המיוצגים על ידי עו"ד ליזה חדש ופעילה יותר מעשור. מה שהחל כחנות מעצבים קטנה לפאשניסטיות התל־אביביות הפך בתוך שנים אחדות לרשת אופנה מצליחה. את הנאמנים מייצגת עו"ד אפרת לרנר.

תגיות