אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מימון עסקאות יזמיות בעידן המודרני באמצעות הלוואות חוץ בנקאיות צילום: עידן גם

מימון עסקאות יזמיות בעידן המודרני באמצעות הלוואות חוץ בנקאיות

השחקנים בענף הנדל"ן כבר לא מחכים לבנקים, שמסתייגים מהעמדת הלוואות לענף, ורבים מהם רואים בחברות האשראי החוץ בנקאיות אלטרנטיבה אטרקטיבית במיוחד. אך גם בשוק ההלוואות החוץ בנקאיות כדאי לדעת כיצד להגדיל את הסיכוי לקבל הלוואה, ואיך לבחור בגוף האשראי המתאים ביותר

04.12.2019, 14:20 | בשיתוף פרמיום קפיטל
השחקנים בענף הנדל"ן כבר יודעים כי יש אלטרנטיבות טובות למימון הבנקאי, וזאת בשל גרירת הרגליים של המערכת הבנקאית אשר נובעת בעיקרה מהרגולציה אשר משפיעה באופן ישיר על גמישות מחשבתית, יצירתיות בבניית תיק המימון וזמני הטיפול. רבים מהשחקנים בענף הנדל"ן רואים בחברות האשראי החוץ בנקאיות אלטרנטיבה אטרקטיבית במיוחד, אך גם בשוק ההלוואות החוץ בנקאיות כדאי לדעת כיצד להגדיל את הסיכוי לקבל מימון לפרויקט ואיך לבחור בגוף האשראי המתאים ביותר.

"פרמיום קפיטל" פועלת כגוף מייעץ ומלווה בתהליך קבלת המימון, בעיקר מגופים חוץ בנקאיים (אך לא רק), המתמחה בגיוסי אשראי בהיקפים גדולים עם לא פחות מ- 96% הצלחה בגיוס הון ללקוחותיה בשלוש שנים האחרונות.

"ההצלחה שלנו היא פועל יוצא של ההיכרות המעמיקה שלנו עם השחקנים השונים בשוק ההלוואות הבנקאיות והחוץ בנקאיות, והמוניטין המעולה שצברנו", מסביר פיני שמעון, מנכ"ל משותף בפרמיום קפיטל, "אנחנו יודעים בדיוק למי לפנות, להתאים את הלקוח לגוף המתאים לקבלת המימון, וגופי האשראי אשר מכירים אותנו יודעים כי אנו בוחנים היטב את העסקה טרם הגשתה, ויודעים שאם אנחנו בחרנו ללוות הלקוח, מדובר בעסקה בעלת היתכנות כלכלית מספקת ליזם ועם רמת סיכון אשר מקובלת בענף".

מאז שנת 2011 ועד היום גייס צוות החברה עבור לקוחותיה הלוואות כנגד נכסים, לרבות ליווי בנקאי לפרויקטים יזמיים, ומימון בתי מלון בסכום של מעל 3.6 מיליארד שקלים.

בונים בקשות אשראי ואסטרטגיה פיננסית ליזמי נדל"ן

צוות פרמיום קפיטל מייעצים ומלווים בעיקר יזמי נדל"ן, קבוצות רכישה, קבלנים, חברות בנייה, בעלי נכסים מניבים ומפעלים, והם מכירים את צרכי הלקוחות, את הסביבה העסקית בה הם פועלים ואיך לעשות את ה"שידוך" המתאים בין הלקוח לפתרון המימון המתאים ולגוף האשראי.

לצוות החברה ניסיון עשיר בגיוס מימון לתחום הנדל"ן בעסקאות של עד כ-300 מיליון שקלים, הכוללים בין היתר ליווי בנקאי לפרויקטים, ופריסה מחדש של הלוואות בתחום המניבים בריביות טובות יותר (בין 4% - 8% ברוב המקרים) בפריסה רחבת שנים (עד 30 שנה). כל הגופים מולם עובדים בפרמיום קפיטל הם גופים המאושרים ומפוקחים על ידי הרשות לניירות ערך ומשרד האוצר למתן אשראי.

יתרון משמעותי נוסף הוא מהירות גיוס האשראי והדינמיות שבתהליך העבודה מולם.

"היו מקרים שגייסנו ליזמים עשרות מיליוני שקלים בתוך 2 ימי עסקים!!", אומר שמעון, "ופעמים רבות מהירות גיוס האשראי עושה את ההבדל בין מימוש עסקה משתלמת מאוד, להפסד העסקה ואף הפסד של הרבה מאוד כסף".

פיני שמעון מנכ"ל משותף פרמיום קפיטל, צילום: עידן גם פיני שמעון מנכ"ל משותף פרמיום קפיטל | צילום: עידן גם פיני שמעון מנכ"ל משותף פרמיום קפיטל, צילום: עידן גם

מחזור הלוואות מסחריות מגובות נדל"ן עם פריסה עד 30 שנים

לקוחות רבים פונים לפרמיום קפיטל כדי למחזר הלוואות שלקחו בעבר, אם זה מהבנק או מגופים אחרים. "פנתה אלינו חברה המוחזקת ע"י משפחה מבוססת מירושלים, שבנתה קניון ולקחה הלוואה בגובה 30 מיליון שקלים לעשר שנים", אומר עמנואל שי, מנכ"ל משותף בפרמיום קפיטל, "אנחנו הצלחנו לפרוס להם את ההלוואה ל- 24 שנים כך שבמקום החזר כבד מאוד של 428,000 שקלים בחודש, הם מחזירים 206,000 שקלים".

פריסת תשלומים ל- 24 שנים ואף 30 שנים במקרים מסוימים, שמצליחה החברה לייצר באמצעות גופי מימון איתם היא עובדת, היא ייחודית בנוף האשראי החוץ בנקאי שמציע בדרך כלל פריסה של 5-12 שנים בלבד, ומבוקשת מאוד על ידי יזמי נדל"ן מתחום המניבים שזקוקים תמיד לתזרים פנוי לצורך ההתנהלות השוטפת וכניסה לעסקאות חדשות.

מערכת מקצועית, ללא עלות פתיחת תיק ועד 100% מימון

פרמיום קפיטל היא שחקנית בענף ייעוץ המימון המכירה את כל כללי המשחק ואף לפעמים מייצרת כללי משחק חדשים, ובהתאם מתנהלת כמערכת משומנת היטב עם צוות מקצועי ומיומן, המצמצם למינימום האפשרי בירוקרטיה ועיכובים מיותרים.

הלקוחות מגיעים לפגישה בחברה עם צוות היועצים הפיננסי, ללא תשלום ראשוני וללא עמלת פתיחת תיק. לאחר בדיקת רקע אודות היזמים, מתקיימת פגישת אסטרטגיית מימון לצורך הבנת הצרכים והעסקה. הצוות אז מכין את בקשת מימון האשראי, ומלווה את הלקוחות באופן אישי ורציף עד לקבלת ההלוואה.

"אחוזי המימון המקסימליים יכולים להגיע ל-70% ועד 100% במקרים מיוחדים " אומר פיני. "יחד עם זאת חשוב לציין כי ככל ואחוז המימון גדל, רמת הסיכון של גוף המימון גדלה גם כן והריבית תושפע בהתאם".

פרמיום קפיטל פועלת בסביבה עסקית ומקצועית שמביעה אמון מלא בשוק הנדל"ן הישראלי, ובצרוף יכולת תגובה מהירה לגיוס הלוואות והתמודדות עם שינויים, זוהי נוסחה מנצחת שתמשיך להצליח להזרים אשראי נכון, מהיר ומותאם אישית שכל כך נחוץ להמשך פיתוח שוק הנדל"ן הישראלי.

יזמים ומנהלים המעוניינים ליצור קשר לגבי פתרונות אשראי, יכולים לפנות אל החברה בטלפון: 077-2303225

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות