אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קרן ההון סיכון של סימנס Next47 מקימה משרדים בישראל צילום: דוברות Next47

קרן ההון סיכון של סימנס Next47 מקימה משרדים בישראל

הקרן מינתה את משה זילברשטיין לתפקיד מנהל הפעילות המקומית שלה. עד כה השקיעה הקרן בארבע חברות ישראליות והיא מתמקדת בטווחי השקעה של בין 5 ל-35 מיליון דולר בכל סבב גיוס

28.01.2020, 17:07 | מאיר אורבך
קרן ההשקעות הגלובלית, Next47, מינתה את משה זילברשטיין לתפקיד מנהל הפעילות בישראל ופתחה משרדים חדשים בהרצליה. הקרן שמנהלת 1.2 מיליארד דולר היא קרן של תאגיד הענק סימנס. לקרן יש משרדים בפאלו אלטו ומינכן וכעת גם בהרצליה.

קראו עוד בכלכליסט

בשיחה עם כלכליסט אומר מת'יו כהן, אחד השותפים בקרן, "אנחנו קרן גלובלית של 1.2 מיליארד דולר של סימנס ואנחנו עצמאיים ופועלים כמו כל קרן הון סיכון אחרת באופן עצמאי ללא כל חיבור לחברת האם". יש לנו יחידה עסקית עצמאית עם 15 אנשים שפועלים בעולם ותפקידם לייצר הכנסות לכל חברות הפורטפוליו שלנו", אומר כהן.

משה זילברשטיין, צילום: דוברות Next47 משה זילברשטיין | צילום: דוברות Next47 משה זילברשטיין, צילום: דוברות Next47

הקרן מתמקדת בהשקעה בחברות B2B בלבד ומשקיעה בעיקר בסבבים מאוחרים עם טווח השקעה של בין 5 ל-35 מיליון דולר בכל סיבוב. "עד היום השקענו בארבע חברות בישראל ו-20 חברות בעולם. ישראל היא חלק חשוב מהפעילות שלנו", אומר כהן. "אנחנו משקיעים בחברות B2B בלבד ולא בחברות צרכניות כי אין לנו דרך לסייע לה" .

הקרן משקיעה כבר היום בישראל, בסטארט-אפים Bringg, שפיתחה פלטפורמה לניהול לוגיסטיקה ומשלוחים ממחסני הספקים, Bizzabo, המפתחת פלטפורמת ענן לניהול ושיווק של כנסים עסקיים ו-Logz.io, פיתחה פלטפורמה המבוססת על קוד פתוח שמטרתה לסייע לחברות לנתח מיליארדי לוגים וכן חברת הסייבר קלארוטי.

לפני נקסט47 זילברשטיין היה בקרן הון הסיכון האמריקאית NVP. "אנחנו מעדיפים להיות המשקיע המוביל בחברה ולקבל מקום בדירקטוריון. אנחנו כמו כל קרן הון סיכון ולא כמו קרן תאגידית אנחנו עצמאיים מב קחת את החברות שלנו למשקיע שלנו שהוא סימנס וזה משהו מאוד מערכתי אנחנו עוזרים להעלות את הערך של הנכס שבו אנחנו משקיעים".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות