אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
וירוס הקורונה משבית גם את המפעל של המ-לט צילום: גטי

וירוס הקורונה משבית גם את המפעל של המ-לט

החברה מאריכה את חופשת החגים של עובדיה עד ל-9 בפברואר 2020 לבקשת הממשלה המקומי. מציינת כי לאחר חזרת העובדים מהחופשה יעבוד המפעל במתכונת של 7 ימים בשבוע כדי לענות על ההזמנות שנוצרו

28.01.2020, 22:52 | צלי גרינברג

חברת המ-לט, המייצרת אביזרי צנרת, ברזים ושסתומים ונסחרת בבורסת תל אביב בשווי 922 מיליון שקל, דיווחה הערב (ג'), כי היא נאלצת להאריך את חופשת החגים של עובדיה במפעל הממוקם בעיר המחוז Jiangsu Yangzhou שבמרכז סין עד ל-9 בפברואר 2020, בעקבות התפשטות וירוס הקורונה, שכבר גבה את חייהם של יותר ממאה בני אדם במדינה.

קראו עוד בכלכליסט

החברה מציינת כי הארכת החופשה נעשית לבקשת הממשל המקומי לאור מצב החירום השרוי במדינה בנוגע לווירוס וכי עם חזרת העובדים בסין מהחופשה יעבור המפעל באופן זמני למתכונת עבודה של 7 ימים בשבוע כדי לענות על ההזמנות הקיימות ולא לפגוע באספקות החברה מהמפעל.

מדובר במפעל של החברה המשמש לייצור מוצרים לתעשייה התהליכית, אותו הקימה במחוז יאנג-זו יחד עם חברת הבת שלה Jiangsu xinghe, אותה רכשה בשנת 2016. החברה אינה צופה לעת זו כי הארכת החופשה תהווה פגיעה מהותית בפעילותה.

בעלת השליטה העיקרית בחברה היא קרן פימי (30.52%), כאשר 48.5% ממניות החברה מוחזקות בידי המוסדיים, כאשר את החלקים הגדולים ביותר מחזיקות כלל ביטוח (14.6%), הפניקס (11.94%) ומגדל (11.65%).

 , צילום: איי אף פי צילום: איי אף פי  , צילום: איי אף פי

גם יצרנית הבד הלא ארוג אבגול דיווחה היום כי היא נאלצת להשבית את מפעלה בסין, הממוקם במחוז הוביי (Hubei), עד ל-2 בפברואר 2020 וכי גם היא אינה צופה שהדבר יהווה פגיעה מהותית בחברה.

ממשלת סין הטילה סגר תחבורתי על 13 ערים שהפכו למושבתות, המונות יחד כ-33 מיליון תושבים, וממליצה לאזרחים ברחבי המדינה להימנע מאזורים מלאי קהל. כל זאת בניסיון למנוע את התפשטות וירוס הקורונה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות