אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בהשפעת הקורונה: קת'אי פסיפיק משעה את הטיסות בקו ת"א-הונג קונג עד סוף מרץ

נגיף הקורונה

בהשפעת הקורונה: קת'אי פסיפיק משעה את הטיסות בקו ת"א-הונג קונג עד סוף מרץ

חברת התעופה הלאומית של הונג קונג אומרת כי החליטה על הצעד הזה "בשל ההנחיות האחרונות של משרד הבריאות הישראלי, המחייבות ישראלים לשהות בהסגר לאחר חזרתם מהונג קונג, ומונעת את כניסתם של תושבי הונג קונג לארץ"

19.02.2020, 15:48 | תומר הדר

השפעת הקורונה: קת'אי פסיפיק, חברת התעופה הלאומית של הונג קונג, משעה את טיסותיה הסדירות בקו תל אביב-הונג קונג מ-24.2 עד 28.3.

קראו עוד בכלכליסט

החברה הודיעה כי "בשל ההנחיות האחרונות של משרד הבריאות הישראלי, המחייבות ישראלים לשהות בהסגר לאחר חזרתם מהונג קונג, ומונעת את כניסתם של תושבי הונג קונג לארץ, כמו גם הגבלות הכניסה לאזרחים זרים שביקרו במדינות אחרות באסיה, נאלצת חברת התעופה להודיע על השעיית הטיסות בקו תל אביב-הונג קונג".

 שדה התעופה בהונג קונג , צילום: איי פי שדה התעופה בהונג קונג | צילום: איי פי  שדה התעופה בהונג קונג , צילום: איי פי

בהודעתה מציינת החברה כי תדאג לסייע לנוסעים שהושפעו מביטול הטיסות במציאת סידורים מתאימים.  

מחלקת עסקים מטוס איירבס 350 של קת מחלקת עסקים מטוס איירבס 350 של קת'אי פסיפיק | צילום: יח"צ מחלקת עסקים מטוס איירבס 350 של קת

במקביל מודיעה אל על, שפעילותה נפגעה קשות בשל ביטול הטיסות לסין והונג קונג על מהלך שמיועד להפיג את חששות הנוסעים מפני טיסות באופן כללי. במסגרת המהלך יוכלו נוסעים שיזמינו כרטיסים עד 29.2 לכל יעדי החברה באירופה לשנות (שינוי ראשון) או לבטל את הטיסה ללא עלות. את השינוי או לסירוגין הביטול יהיה אפשר לבצע עד שש שעות לפני הטיסה - וגם לקבל פטור מדמי הטיפול בביטול. "הטבה" זו תקפה לטיסות שימריאו עד 15.2.21 ותקפה רק לגבי נוסעים שיזמינו את הכרטיסים במסלול CLASSIC.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות