אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ועד עובדי בזק פתח בעיצומים: "נמנע את כינוס הדירקטוריון ונצא להפגנות" צילום: צביקה טישלר

ועד עובדי בזק פתח בעיצומים: "נמנע את כינוס הדירקטוריון ונצא להפגנות"

הוועד מוחה על הסחבת במו"מ מאז כניסת הבעלים החדשים - קרן סרצ'לייט; הנפקת חשבוניות ללקוחות תיעצר ובימי שישי לא יישארו טכנאים תורנים לתיקונים והתקנות

20.02.2020, 14:17 | אביאור אבו

ועד עובדי בזק הודיע היום (ה') להנהלת החברה כי הוא פותח בעיצומים לאור הסחבת המתמשכת במשא ומתן בנוגע לכניסת בעלי השליטה החדשים – קרן סרצ'לייט ודוד פורר.

קראו עוד בכלכליסט

מימין דוד פורר מבעלי השליטה בבזק ויו"ר בזק שלמה רודב, צילום: אליצור ראובני מימין דוד פורר מבעלי השליטה בבזק ויו"ר בזק שלמה רודב | צילום: אליצור ראובני מימין דוד פורר מבעלי השליטה בבזק ויו"ר בזק שלמה רודב, צילום: אליצור ראובני

החל מהיום, יעצרו העובדים את תהליך הכנת הדו"חות הכספיים השנתיים, כמו גם את הכנת התשקיף; הנפקת החשבוניות ללקוחות תיעצר; פיתוח פרויקט הסיבים האופטיים יושהה; ובימי שישי לא יישארו טכנאים תורנים לתיקונים והתקנות.

ועד עובדי בזק הכריז על סכסוך עבודה מאז נודע על כניסתם של הבעלים החדשים. הוועד דורש כי זכויות העובדים הקיימות יישמרו, כי ההסכמים הקיימים – שמסתיימים בסוף 2021 – יוארכו, וכי ישתפו את העובדים בפירות החברה, באמצעות אופציות או בונוסים. בבזק כ-5,000 עובדים, אשר רובם מאוגדים בהסתדרות הכללית.

"אנחנו מרגישים מרומים", אמר לכלכליסט שלמה כפיר, יו"ר הוועד, והוסיף: "מושכים אותנו חודשים. מכרו לנו אשליה שהמשא ומתן מתקדם כדי שהכניסה של הבעלים תהיה חלקה ומאז אין התקדמות. למרות שהבעלים החדשים כבר נכנסו והדירקטוריון התכנס מספר פעמים, טרם נחתם הסכם שמבטיח את זכויות העובדים. בימים האחרונים הודענו להנהלה על העיצומים ואם נידרש אז בהמשך גם נמנע את כינוס הדירקטוריון ונצא להפגנות".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות