אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פתאל שכרה שלוש קומות משרדים במגדל אקרו נדל"ן בתל אביב

פתאל שכרה שלוש קומות משרדים במגדל אקרו נדל"ן בתל אביב

רשת חללי העבודה המשותפים של פתאל ROOMS שכרה שלוש קומות בשטח של 4,500 מ"ר, במגדל אקרו נדל"ן שנבנה כיום במתחם יצחק שדה עבור 4.3 מיליון שקל לשנה

24.02.2020, 17:07 | שלומית צור

קבוצת פתאל ממשיכה להרחיב את פעילותה בתחום חללי העבודה המשותפים: באמצעות מותג ROOMS, שכרה החברה 3 קומות בשטח של 4,500 מ"ר במגדל אקרו נדל"ן (שנבנה כיום במתחם יצחק שדה בתל אביב), עבור 4.3 מיליון שקל בשנה. ההסכם נחתם לתקופה של 20 שנה, והמחיר מגלם סך של 80 שקל למ"ר.

קראו עוד בכלכליסט

מגדל המשרדים שמקימה אקרו נדל"ן, יכלול 37 אלף מ"ר שטחי מסחר מלונאות ומשרדים ב-31 קומות. בין השוכרים במגדל: קרן פימי וחברת השכרת הרכב אופרן. הקמת המגדל שתכנן משרד האדריכלים יסקי מור סיון, צפויה להסתיים ברבעון האחרון של 2020. כמו כן, בצומת יצחק שדה והמסגר צפויה להתווסף תחנת רכבת קלה.

נדב פתאל, צילום: פתאל נדב פתאל | צילום: פתאל נדב פתאל, צילום: פתאל

רשת חללי העבודה בניהולו של נדב פתאל, השיקה לפני כשמונה חודשים את המתחם הראשון במלון NYX בתל אביב מקבוצת פתאל, ופתחה החודש את המתחם ברעננה אף הוא בפרויקט של אקרו נדל"ן.

הדמיה מגדל אקרו נדל"ן הדמיה מגדל אקרו נדל"ן הדמיה מגדל אקרו נדל"ן

עד כה חתמה ROOMS על חוזים בהיקף של כ-36,000 מ"ר כולל עסקה זו, לשכירת מתחמי עבודה בתל אביב, רעננה, בני ברק, פתח תקווה ומודיעין. בסך הכל תפעיל הרשת שבעה מתחמי עבודה, מתוכם שניים פעילים, והשאר במהלך השנים 2021-2022.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות