אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עדכון קורונה מתפרון: המגיפה תוביל לרישום הפסד של מיליון דולר ב-2020 צילום: דורון גולן

עדכון קורונה מתפרון: המגיפה תוביל לרישום הפסד של מיליון דולר ב-2020

רק לפני שבועיים הודיעה חברת הטקסטיל כי היא לא צופה פגיעה משמעותית בפעילות; לפי הדיווח המעודכן מהיום: "הנחת העבודה היא שמתקני הייצור ישובו לעבודה סדירה עד לסוף חודש מרץ"

25.02.2020, 18:16 | נווית זומר

תפרוןמצטרפת לרשימת חברות הטקסטיל נפגעות הקורונה: חברת הטקסטיל המתמחה בהלבשה תחתונה (אל תפר)  - החברה הודיעה הערב לבורסה כי היא הפגיעה בשרשרת האספקה צפויה להוביל לרישום הפסד של מיליון דולר בדוח המסכם של 2020.

קראו עוד בכלכליסט

הודעה זו מנוגעת לדיווח קודם של החברה: לפני שבועיים בלבד, ב-11 בפברואר הודיעה תפרון למשקיעיים שקבלני המשנה שלה בסין דיווחו לה כי החלו לחזור לעבודה ועל כן אינה צופה פגיעה משמעותית בפעילות.

כך היום תפרון בהודעה המעודכנת: "מתקני הייצור של קבלני המשנה טרם שבו  לפעילות סדירה בשל התפרצות נגיף הקורונה. בשלב זה לא ניתן להעריך מתי ישובו מתקני הייצור לעבודה סדירה, אך הנחת העבודה של החברה נכון למועד דו"ח זה היא שמתקני הייצור ישובו לעבודה סדירה עד לסוף חודש מרץ".

תפרון מבהירה עוד לגבי העדכונים האפשריים בהמשך: "החברה תמשיך לעקוב באופן שוטף אחר ההתפתחויות בארץ ובעולם בקשר עם נגיף הקורונה ולבחון את ההשלכות על פעילותה ותוצאותיה העסקיות ותשוב ותדווח בהתאם לצורך".

 

תפרון נשלטת בידי משפחת ליברמן הקנדית והיא מייצרת בין היתר עבור רשת וולמארט וקבוצת נייקי. משבר מתמשך מול הסביבה התחרותית הוביל לירידה  של 32% בשווי המניה בשנה האחרונה - תפרון נסחרת עתה בשווי שוק של 32.5 מיליון שקל בלבד.

 , צילום: דורון גולן צילום: דורון גולן  , צילום: דורון גולן

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות