אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מחכים לחיסון: מתי ייעצרו הנפילות בשווקים צילום: איי פי

מחכים לחיסון: מתי ייעצרו הנפילות בשווקים

במה שונה המשבר הזה מהמשבר של 2008, מה יקרה לריבית בנק ישראל, איזה שוק שומר על יציבות בתוך כל הטלטלה ומה עלינו ללמוד מסין וההתמודדות שלה עם התפרצות הנגיף. פודקאסט מנועי הכסף - פרק 91

27.02.2020, 15:39 | שי סלינס

"סביר להניח כי השפעת הקורונה על השווקים תהיה גדולה יותר מכפי שמעריכים. אין הרבה סיכוי להתאוששות בסגנון 'וי' לכלכלה העולמית מהמגפה העולמית. למרות הירידות של הימים האחרונים השווקים עדיין נמצאים במצב של הזיה משום שהגרוע מכל עוד לפנינו". את הדברים האלו אמר הכלכלן נוריאל רוביני בראיון לסוכנות הידיעות בלומברג.

רוביני הוא כלכלן יהודי-אמריקאי, פרופסור לכלכלה בבית הספר למנהל עסקים של אוניברסיטת ניו יורק ומי שנחשב לאחד מהכלכלנים הבודדים שחזו את משבר האשראי העולמי כבר ב-2004.

רוביני אמנם נחשב לכלכלן שרואה שחורות אולם במקרה זה לא בטוח כי הוא טועה בהרבה. שוקי המניות בעולם רושמים ירידות חדות כמעט מדי יום, כל הסחורות החקלאיות מאבדות גובה בצד ירידה חדה בביקושים ותשואות איגרות החוב האמריקאיות נסחרות בשפל כל הזמנים.

במה שונה המשבר הזה מהמשבר של 2008, מה זה יעשה לריביות בעולם, מדוע שוקי המטבעות שומרים על יציבות ומה עלינו ללמוד מסין וההתמודדות שלה עם התפרצות הנגיף. פודקאסט מנועי הכסף - האזנה נעימה

מחכים לחיסון: מתי ייעצרו הנפילות בשווקים
 
להאזנה לפודקאסט
לחץ כאןמחכים לחיסון: מתי ייעצרו הנפילות בשווקים
 , צילום: איי אף פי צילום: איי אף פי  , צילום: איי אף פי

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות