אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חגית להב ומשפחת טנוס מוותרים על הקנאביס

חגית להב ומשפחת טנוס מוותרים על הקנאביס

חברת גו.די.אם שבשליטת להב וטנוס דיווחה על כניסה לתהליך איתור פעילויות מתחומים נוספים לאחר שהמגעים עם חברתRe-Med Cann הקנדית, שפעלה להשגת רישיון גידול, ייצור ומכירה של קנאביס, לא צלחו

04.03.2020, 08:42 | צלי גרינברג
השלד הבורסאי גו.די.אם שפעל בחודשים האחרונים להכנסת פעילות קנאביס לחברה משנה כיוון - החברה דיווחה אתמול בערב (ג') כי הדירקטוריון החליט לבחון תחומי פעילות נוספים, מאחר שהמגעים להכנסת פעילות הקנאביס עליה דיווחו לפני כחצי שנה לא הבשילו לעיסקה מחייבת.

קראו עוד בכלכליסט

גו.די.אם דיווחה באוגוסט האחרון, כי החלה במגעים להכנסת פעילות קנאביס לחברה, שהתבררה בהמשך כפעילות חברת Re-Med Cann הקנדית, שפעלה אז בעיקר להשגת רישיון גידול, ייצור ומכירה של קנאביס בקנדה.

מאז השתלטו על השלד חגית להב (30.8%) ומשפחת טנוס (30.8%) במחצית חודש ינואר 2019, גו די אם שמה לעצמה יעד לנגוע בכל שרשרת הערך של הקנאביס בחו"ל לצד איתור והבאת הטכנולוגיה הישראלית הנוגעת בצמח הקנאביס למדינות אחרו. זאת לאחר שלהב וטנוס פעלו כשנה לפני כן לבחינת התחום.

החברה אף מינתה במהלך אוקטובר 2019 את ד"ר אהוד שפירא לראשות הדירקטוריון שלה. שפירא מכהן כיום כדירקטור בבית ההשקעות פסגות, לאחר שכיהן בו כיו"ר בין השנים 2011 עד 2017. ב-5 השנים האחרונות הוא כיהן כיו"ר ביראד, שהיא חברת מיסחור הידע של אוניברסיטת בר אילן, וכדירקטור ביבואנית הרכב סמל"ת. טרם מינויו החברה דיווחה על מינוי שמעון שבס, לשעבר מנכ"ל משרד ראש הממשלה בשנים 1992 עד 1995, לדירקטור חיצוני בחברה.

אליאס טנוס וחגית להב אליאס טנוס וחגית להב אליאס טנוס וחגית להב

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות