אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מה בכל זאת אפשר לעשות עכשיו עם תיק ההשקעות צילום: AFP

פודקאסט כלכליסט

מה בכל זאת אפשר לעשות עכשיו עם תיק ההשקעות

הבורסות צוללות, השקל והנפט מתרסקים, איגרות החוב בטלטלה והשאלה הגדולה היא מתי הזמן הנכון לבצע שינוי, אם בכלל, בתיק ההשקעות. על כך ועל ההתפתחויות האחרונות בשווקים דיברנו בפרק ה-93 של פודקאסט מנועי הכסף

12.03.2020, 16:15 | שי סלינס

"לתפקיד שלנו יש משמעות. והמשמעות שלנו כבנק מרכזי היא לשמור על יציבות המערכת הפיננסית לטובת האזרחים. הפעולה שלנו היום הביאה לכך שהמשאבים הכלכליים העומדים לרשותינו יופנו בחודשים הקרובים למקומות הנכונים בכלכלה", כך אמר השבוע מארק קרני, נגיד הבנק המרכזי של אנגליה לאחר ההחלטה של הבנק להוריד את הריבית לראשונה מאז אוגוסט 2016, במסגרת סדרה של צעדי חירום שמטרתם לחסן את הכלכלה מפני פגיעת הקורונה.

 

ההחלטה של בריטניה שהגיעה כשבוע לאחר החלטה דומה בארה"ב עוררה שאלה מהותית לגבי הכלים העומדים בפני הבנקים המרכזיים בעולם על מנת להתמודד עם המשבר הכלכלי החמור.

מה בכל זאת צריכים בבנקים לעשות כדי לייצב את הכלכלה, מדוע חשוב לדאוג שהמשבר לא יהפוך לפיננסי ומה, אם בכלל, כדאי לנו לעשות עם תיק ההשקעות בימים סוערים אלו. על דברים אלו וגם על התופעה החריגה באג"ח הממשלתיות בישראל דיברנו בפרק ה-93 של פודקאסט מנועי הכסף עם הכלכלן הראשי של פסגות אורי גרינפלד.

מה בכל זאת אפשר לעשות עכשיו עם תיק ההשקעות
 
להאזנה לפודקאסט
לחץ כאןמה בכל זאת אפשר לעשות עכשיו עם תיק ההשקעות
 , צילום: איי פי צילום: איי פי  , צילום: איי פי

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות