אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בתי ספר וגני ילדים יחזירו להורים כספים על שירותים שלא ניתנו צילום: ענר גרין

בתי ספר וגני ילדים יחזירו להורים כספים על שירותים שלא ניתנו

הנחיה חדשה של משרד החינוך בעקבות סגירת מוסדות החינוך עקב התפשטות הקורונה: בתי הספר וגני הילדים ישיבו להורים את התשלומים על שירותים ששולמו, אך לא ניתנו לתלמידים

05.04.2020, 13:00 | ynet

בעקבות סגירת מוסדות החינוך על רקע התפשטות נגיף הקורונה, מפרסם היום (א') משרד החינוך הנחיות מעודכנות הנוגעות לתשלומי ההורים.

על פי ההנחיות, בתי הספר וגני הילדים ישיבו להורים את התשלומים על שירותים ששולמו, אך לא ניתנו לתלמידים, בשל סגירת מוסדות החינוך.

מדובר בהחזר הנע בין עשרות למאות שקלים לתלמיד, בהתאם להספק צריכת השירותים בכל בית ספר. הנחיות משרד החינוך מתייחסות לתשלומי רשות בהן מסיבות כיתתיות, טיולים, סל תרבות, השאלת ספרי לימוד ועוד.

במשרד החינוך מדגישים כי עבור שירותים שכבר ניתנו לא יוחזר התשלום, כמו טיול שנתי שכבר התקיים. כמו כן, גם תשלומים על שירותים שאותם בית הספר ממשיך להעניק לא יוחזרו.

בתי הספר וגני הילדים הונחו לא לגבות תשלום על פעילויות העשרה, שנקבעו החל מ-15 במרץ ולא התקיימו כמו סיורים למגמות לימוד או סמינריון. שר החינוך רפי פרץ אמר כי "משבר הקורונה גובה מחיר בריאותי, אך לא פחות מכך הוא גובה מחיר כלכלי כבד בדמות יציאה לחל"ת של הורים רבים".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות