אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ממחר - מערכת ההוצאה לפועל חוזרת לעבוד במתכונת רגילה צילום: באדיבות דוברות רשות האכיפה והגבייה

ממחר - מערכת ההוצאה לפועל חוזרת לעבוד במתכונת רגילה

המערכת תפעל ממחר במתכונת רגילה בכפוף לכמה הגבלות. כך למשל לגבי צווי הבאה - לא תותר פעילות ביצוע עד לתאריך 31 במאי, כמו כן לא תותר פעילות באשר לעיקול ברישום ותפיסת מיטלטלין פרטי

10.05.2020, 14:12 | ליטל דוברוביצקי

לידיעת החייבים והזוכים במערכת ההוצאה לפועל: התקנות לשעת חירום לא הוארכו ביחס למערכת ההוצאה לפועל, ולכן המערכת תפעל החל מיום 11.5 במתכונת רגילה וניתן יהיה לנקוט הליכים מכל סוג בכפוף למספר תנאים.

כך למשל, לגבי צווי הבאה (צו המורה להביא חייב שלא משתף פעולה עם ההליכים - ל.ד) , לא תותר פעילות ביצוע צווי הבאה בפני רשמי ההוצאה לפועל עד לתאריך 31.05 בשל הנחיות משרד הבריאות והתו הסגול. עם זאת, אין מניעה להגיש בקשות לצווי הבאה לרשמי ההוצאה לפועל.

לשכת הוצאה לפועל, צילום: באדיבות דוברות רשות האכיפה והגבייה לשכת הוצאה לפועל | צילום: באדיבות דוברות רשות האכיפה והגבייה לשכת הוצאה לפועל, צילום: באדיבות דוברות רשות האכיפה והגבייה

עוד עולה כי התייצבות חייבים על פי חוק ההוצאה לפועל בפני רשם, תותר. יש להציג לבטחון בכניסה את האזהרה/התראה ולציין כי החייב הגיע להתייצב בפני רשם. ההתייצבות תתבצע בתאום מול מזכירות שירות לחייב ובכפוף למכסת המבקרים המורשית בכל לשכה.

באשר לעיקול ברישום ותפיסת מיטלטלין פרטי: לא תותר הפעילות עד לתאריך ה-31.05.20.

כמו כן ביצוע מסירות אזהרה לחייבים; מאושר תוך עמידה בתו הסגול. ומה לגבי דיונים בהוצאה לפועל? דיונים בפני רשמי ההוצאה לפועל יתקיימו כרגיל תוך עמידה בתו הסגול אלא אם כן יקבלו הצדדים הודעה אחרת. יש להגיע לדיונים מצוידים במסיכה ולהציג לבטחון בכניסה את הזימון לדיון.

תגיות