אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מיד עם מינויה לשרת התחבורה, רגב פיטרה את מנכ"לית המשרד שבחופשת לידה צילום: בית החולים שיבא תל השומר

מיד עם מינויה לשרת התחבורה, רגב פיטרה את מנכ"לית המשרד שבחופשת לידה

שרת התחבורה הנכנסת הודיעה למנכ"לית מזה ארבע שנים, קרן טרנר, שהיא לא תמשיך בתפקידה; טרנר נמצאת בחופשת לידה, והודיעה לבכירי המשרד כי היא מסיימת את דרכה בו; היא הוזכרה כמועמדת לתפקיד מנכ"לית האוצר עם כניסתו של ישראל כץ לתפקיד

14.05.2020, 23:43 | ליאור גוטמן

שרת התחבורה הנכנסת מירי רגב הודיעה הערב (ה') למנכ"לית משרד התחבורה, קרן טרנר, שהיא לא תמשיך בתפקידה.

קראו עוד בכלכליסט

ההודעה נשלחה לאחר מינויה של רגב למשרד, זאת בשעה שטרנר בכלל נמצאת בחופשת לידה. בהודעה שטרנר שלחה לבכירי המשרד היא מסבירה שרגב אכן הודיעה לה על סיום תפקידה, פעולה שמלווה בדרך כלל בעת חילופי שרים, ולו בשל העובדה שמשרת המנכ"ל היא משרת אמון.

קרן טרנר, צילום: צביקה טישלר קרן טרנר | צילום: צביקה טישלר קרן טרנר, צילום: צביקה טישלר

כך או כך, טרנר תשלים ארבע שנות כהונה. היא הייתה האישה הראשונה שכיהנה בתפקיד, כאשר קודם לכן שימשה כסמנכ"לית וכמשנה למנכ"ל. בעברה ניסיון עשיר בתחום התחבורה כרכזת בכירה של התחום באגף התקציבים באוצר.

שמה של טרנר הוזכר כאחת המועמדות הבכירות לעבור עם שר האוצר המיועד ישראל כץ, ששימש בעבר כשר התחבורה, לבניין ברחוב קפלן בירושלים, עם אפשרות מינוי לתפקיד מנכ"לית משרד האוצר. טרנר מסרה הערב בהודעת הפרידה הלא רשמית שלה שהתפקיד באוצר טרם אושר.

שר התחבורה היוצא בצלאל סמוטריץ' מסר: "מאחורי המנוע שנקרא ממשלה יש עובדי ציבור מעולים ומסורים. למשובחת שבהם קוראים ‎קרן טרנר אייל, מנכ"לית משרד התחבורה התותחית שזכיתי לעבוד לצידה וללמוד ממנה את רזי המשרד. קרן אשת מקצוע מעולה, אנושית ומוכשרת ברמות על, מסורה כולה לאזרחים ומורידה לביצוע מקצועי את מדיניות המשרד. ‏בשם אזרחי ישראל אני מודה לך קרן, על התרומה שלך למדינה. היה תענוג לעבוד איתך. אני בטוח שעוד נפגוש אותך בצמתי עשייה והשפעה מרכזיים".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות