אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
יוניקורן הסייבר צ'קמרקס מפטרת עשרות עובדים

פרסום ראשון

יוניקורן הסייבר צ'קמרקס מפטרת עשרות עובדים

משבר ההייטק מגיע גם ליוניקורן: חברת הסייבר צ'קמרקס שרק לאחרונה חגגה אקזיט של 1.1 מיליארד דולר מפטרת עשרות עובדים בכל העולם ואף מקפיאה חוזים עם פרילנסרים העובדים עבורה

18.05.2020, 15:33 | מאיר אורבך
הפיטורים מגיעים גם ליוניקורן. חברת הסייבר צ'קמרקס שרק לאחרונה חגגה אקזיט של 1.1 מיליארד דולר מפטרת עשרות עובדים בכל העולם ואף הקפיאה חוזים עם פרילנסרים העובדים עבורה, כך נודע לכלכליסט. החברה מעסיקה כ-700 עובדים בכ-70 מדינות .

קראו עוד בכלכליסט

"החברה עושה שינוי בחברה לאחר העסקה המאוד גדלה שעברה. אנחנו בונים חברה לתפארת זה היה בתוכנית שלנו. עברנו תהליך של אקזיט וזה לא זמן לעשות שינויים", אומר לכלכליסט מנכ"ל החברה עמנואל בן זקן. "לא עשינו את זה באקזיט ובשיא של הקורונה אבל כעת זה זמן לשינויים בחברה".

עמנואל בן זקן מנכ"ל צ עמנואל בן זקן מנכ"ל צ'קמרקס עמנואל בן זקן מנכ"ל צ

"אנחנו בונים חברה לטווח ארוך והרוכשים שלנו מאמינים שאנחנו נהיה שווים כמה מיליארדים ואנחנו בונים את הצוות לטווח הרחוק וזה לא פעם ראשונה שעושים שינויים בחברה ומתאימים אותה לעתיד", הוסיף, "הפעילות שלנו עובדת טוב . אנחנו מושפעים כמו כולם . העולם בשוק ואבטחה היא משהו מאוד חזק אבל ככל שאנשים נהיים דיגיטליים זה יוצר לנו עסקים. בטווח הארוך זה יהיה לנו טוב".

באפריל האחרון הושלמה רכישת החברה על ידי קרן הפרייבט אקוויטי Hellman & Friedman ב-1.15 מיליארד דולר והיא מהווה את העסקה הגדולה ביותר של הרוכשת עד היום בתחום זה. H&F חברה לחברת TPG שתחזיק באחזקות מיעוט בחברה כמו גם קרן אינסייט פרטנרס, שרכשה את מרבית החברה הישראלית ב-2015 ב-100 מיליון דולר.

משרדי חברת צ משרדי חברת צ'קמרקס ריקים משרדי חברת צ

צ'קמרקס נוסדה בשנת 2006 על ידי מתי סימן ועמנואל בן זקן ומעסיקה כ-700 עובדים בכ-70 מדינות. החברה פעילה בשוק של אבטחת המידע לאפליקציות ומתמקדת בסריקה אוטומטית של קוד פיתוח, איתור פרצות אבטחה תוך כדי הליך הפיתוח, ובבדיקת תאימות הקוד לדרישות האבטחה של הארגון.

Hellman & Friedman היא קרן פריווט אקוויטי המתמקדת בהשקעות בחברות צמיחה, בדגש על תחומי התוטכנה, הפיננסים, הבריאות והצרכנות שנוסדה ב-1984 וגייסה מאז 50 מיליארד דולר ומושקעת היום ביותר מ-90 חברות.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות