אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שוב: אל על דוחה את מועד החזרה לשגרה צילום: ענר גרין

שוב: אל על דוחה את מועד החזרה לשגרה

חברת התעופה הודיעה על דחיית מועד החזרה לטיסות סדירות בכמעט שלושה שבועות, עד ל-20 ביוני; זאת לאחר שרשות שדות התעופה מסרה כי האיסור על כניסת אזרחים זרים לישראל יוארך עד ל-15 ביוני

20.05.2020, 18:58 | תומר הדר

אל על מאריכה שוב את מועד חזרתה לשגרה. חברת התעופה הודיעה היום (ד') כי תשוב לטיסות סדירות ב-20 ליוני ולא ב-31 במאי כמו שתכננה. הודעתה של אל על נובעת מהודעת רשות שדות התעופה שנמסרה אתמול לחברות התעופה, לפיה האיסור על כניסת אזרחים זרים לישראל יוארך עד ל-15 ביוני.  

קראו עוד בכלכליסט

בדיווחיה חושפת אל על עובדה חשובה נוספת: גם אם תשוב החברה לטוס, יתכן שלא ימצאו ישראלים שיטוסו עמה, בעיקר בגלל חשש מן הקורונה.

עם זאת, יש להדגיש כי אל על מבצעת בינתיים גם טיסות מטען וגם מה שהחברה מגדירה כ"טיסות חילוץ", בהן טסים ישראלים לישראל מיעדים שונים בעולם.

"טיסת חילוץ" של אל על, צילום: סיון פרג "טיסת חילוץ" של אל על | צילום: סיון פרג' "טיסת חילוץ" של אל על, צילום: סיון פרג

אל על עצמה נמצאת בימים אלה בעיצומם של סבבים אינטנסיביים של שיחות מול משרד האוצר ומול בנק דיסקונט במטרה לסגור סופית את תנאי ההלוואה שאמורה החברה לקבל על סך של כ-400 מיליון דולר, הלוואה שתתקבל רק לאחר שהחברה תוכיח כי ביכולתה להיכנס לתהליכי התייעלות. בין היתר נדרשת החברה לפטר כאלפיים מתוך 6,300  עובדיה, לסיים חוזי חכירה על כשליש ממטוסיה, להוציא חלק מן העבודות המתקיימות כיום בחברה למיקור חוץ וגם להציג בפני האוצר מצב בו החברה נמצאת בשיתוף פעולה מלא מול וועדי העובדים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות