אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
איפה יולי? שר הבריאות בילה בכנרת בזמן התדרוכים צילום: דוברות משרד הבריאות

איפה יולי? שר הבריאות בילה בכנרת בזמן התדרוכים

יולי אלדשטיין נעדר מהתדרוכים לציבור על החרפת הקורונה. לשכתו: "השתתף בכל ההתייעצויות עם ראש הממשלה, על אף היותו שומר שבת. זאת מפאת עיקרון "פיקוח נפש"

31.05.2020, 08:16 | צבי זרחיה

שר הבריאות יולי אדלשטיין בילה בסוף השבוע עם רעייתו אירנה נבזלין במלון הבוטיק סטאי בכנרת ונעדר משני התדרוכים לציבור שנערכו על החרפה בהתפשטות הקורונה. בחג עצמו, ביום שישי בשעה 18:00, ערכו ראשי משרד הבריאות מסיבת עיתונאים בהשתתפות המנכ"ל הפורש משה בר סימן טוב, פרופ' סיגל סדצקי ופרופ' איתמר גרוטו. אמש בשעה 21:00 ערך רה"מ הכרזה לתקשורת שבה השתתפו גם שר האוצר ישראל כץ ושר חינוך יואב גלנט. אלשטיין כאמור, נעדר משני התדרוכים. עם זאת, יש לציין כי אדלשטיין שומר שבת, ולא נוסע בימי שבת וחג.

קראו עוד בכלכליסט

שר הבריאות אדלשטיין שר הבריאות אדלשטיין שר הבריאות אדלשטיין

מלשכת שר הבריאות נמסר בתגובה כי "שר הבריאות יולי (יואל) אדלשטיין הנחה באופן שוטף במהלך החג והשבת את אנשי משרדו באשר לטיפול בעליית מספר החולים בקורונה. כמו כן השתתף בכל ההתייעצויות עם ראש הממשלה, על אף היותו שומר שבת. זאת מפאת עיקרון 'פיקוח נפש'".

בתשובה לשאלה מדוע לא השתתף אמש במסיבת העיתונאים של ראש הממשלה והשרים נוספים נמסר, כי "שר הבריאות ראה חשיבות רבה בעדכון אזרחי ישראל מיד בצאת השבת ולכן העדיף לא לעכב את מסיבת העיתונאים עד להגעתו".

תגיות