אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
המבקר מחזק את המערך התקשורתי: מינה יועץ תקשורת בנוסף לדוברת המשרד צילום: תדמית

המבקר מחזק את המערך התקשורתי: מינה יועץ תקשורת בנוסף לדוברת המשרד

מתן סידי, ששימש בשנתיים האחרונות כדוברו של שר הביטחון היוצא, נפתלי בנט ישמש יועץ במשרת אמון. הוא ילווה את המבקר בסוגיות הנוגעות לעבודת הממשלה והכנסת

31.05.2020, 14:31 | צבי זרחיה

מבקר המדינה מתניהו אנגלמן מתגבר את המערך התקשורתי: היום מינה אנגלמן את מתן סידי כיועץ תקשורת למבקר. לפני מספר שבועות נבחרה מיה אבישי כדוברת משרד מבקר המדינה.

קראו עוד בכלכליסט

אצל מבקרי המדינה הקודמים לא היתה משרה נפרדת של יועץ תקשורת למבקר, ודובר המשרד מילא את 2 התפקידים.

סידי ישמש יועץ במשרת אמון שיסייע למבקר במיצובו התקשורתי ובהנגשת עשייתו לציבור. הוא צפוי ללוות את המבקר בסוגיות הנוגעות לעבודת הממשלה והכנסת, ולטפל בנושאים בעלי רגישות תקשורתית גבוהה.

מתניהו אנגלמן , צילום: עמית שאבי מתניהו אנגלמן | צילום: עמית שאבי מתניהו אנגלמן , צילום: עמית שאבי

יועץ התקשורת מתן סידי, צילום: הלנה ברוס יועץ התקשורת מתן סידי | צילום: הלנה ברוס יועץ התקשורת מתן סידי, צילום: הלנה ברוס

סידי, (24), שימש בשנתיים האחרונות כדוברו של שר הביטחון היוצא, נפתלי בנט. הוא הגיע ללשכתו של בנט עם שחרורו מצה"ל, במהלכו שימש כדובר מנהלת התיאום והקישור (מת"ק) לעזה וכסגן דוברת מתאם הפעולות בשטחים (מתפ"ש).

בשנתיים האחרונות שימש סידי כדוברו של בנט במשרדי הביטחון והחינוך, וכן ניהל את התקשורת עבורו בשלושה קמפיינים לבחירות הארציות. בבחירות 2019 (ב׳) שימש במקביל גם כדוברה של איילת שקד, אז יו"ר ימינה, למשך זמן קצר.

נשיאת בית המשפט העליון, השופטת אסתר חיות, החלה אף היא להיעזר בשנה שעברה בשירותיו של יועץ תקשורת אישי במשרת אמון, לאור הצורך בחיזוק מעמדה של מערכת המשפט בציבור.

אבישי נבחרה במיכרז בו התמודדו עשרות מועמדים. בעבר שימשה אבישי כדוברת מנכ"ל משרד רה"מ, והתחומים החברתיים של משרד רה"מ, דוברת וחברת הנהלת רשות הדואר, ובתפקידה האחרון שימשה כדוברת ומנהלת התקשורת הגלובלית של חברת כימיקלים לישראל. היא בעלת תואר ראשון בתקשורת וניהול מהמכללה למינהל ותואר שני בתקשורת באוניברסיטת בן גוריון.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות