אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אשטרום תקים את הפרויקט של בסר בירושלים בעלות של 340 מיליון שקל

אשטרום תקים את הפרויקט של בסר בירושלים בעלות של 340 מיליון שקל

פרויקט קבוצת הרכישה שארגנה בסר ממוקם בסמוך למתחם שוק מחנה יהודה; הוא יכלול שני מגדלים בני 30 קומות עם 308 דירות ומלון, וכן שימור של מספר מבנים היסטוריים

03.06.2020, 10:36 | דותן לוי

קבוצת הרכישה שארגנה בסר בירושלים חתמה עם חברת אשטרום על חוזה לביצוע הפרויקט הסמוך לשוק מחנה יהודה בעלות של כ-340 מיליון שקל. הוא יכלול הקמה של שני מגדלי מגורים בני 30 קומות ובהם 308 דירות בנות 2-4 חדרים ודירות פנטהאוז. שטח הפרויקט כ-60 אלף מ"ר כולל מרתפים. הליווי הבנקאי יתקבל מבנק הפועלים.

קראו עוד בכלכליסט

הפרויקט שהקמתו נחשפה לראשונה ב"כלכליסט" ייבנה על הקרקע ההיסטורית של "עץ חיים" שבה שוכן המבנה המיתולוגי בית אליאנס וכולל בתוכו עוד מספר מבנים לשימור. המתחם משתרע על פני 6.2 דונם, בין השוק לרחובות יפו, אגריפס וכי"ח, והוא יכלול כאמור שני מגדלים וכן מלון בן 8 קומות ו-170 חדרים. התוכנית למתחם, שכוללת גם שימור של גן ילדים היסטורי, קודמה על ידי בעלי הקרקע: קבוצת אנשי עסקים, בראשות עמיר בירם, לשעבר מנכ"ל בריטיש ישראל. המלון יישאר בידי בעלי הקרקע, וינוהל על ידי רשת פתאל תחת מותג מלונות העסקים של הרשת.

בנוסף, מתוכנן בצמוד לפרויקט מלון בוטיק NYX שבנייתו כבר החלה. בשלב ב' של המתחם, מתוכננים להיבנות עוד שני מגדלי מגורים עם כ-270 דירות, שטחי מסחר ובית מלון בוטיק נוסף במתחם לאחר שתאושר התב"ע הנמצאת בתהליך מתקדם. 

הדמיית הפרויקט, הדמיה: 3d vision הדמיית הפרויקט | הדמיה: 3d vision הדמיית הפרויקט, הדמיה: 3d vision

הקמת הפרויקט צפויה להסתיים בתוך ארבע וחצי שנים, וכל הדירות בו נמכרו במסגרת קבוצת הרכישה. על תכנון הפרויקט אחראי משרד ברעלי, לויצקי, כסיף אדריכלים ובוני ערים ובשיתוף האדריכל האמריקאי איאן באדר (האחראי בין השאר לתכנון מוזיאון הלובר בפריז).

נחשון קיויתי, בעלים ויו"ר קבוצת בסר: "זה המיזם הראשון שבסר מקימה בירושלים במתכונת קבוצת רכישה. הפרויקט ייבנה בנקודה הכי גבוהה בירושלים המשקיף לנוף פתוח אל מרכז העיר, העיר העתיקה, גן סאקר ועוד. מדובר במיקום אסטרטגי המהווה נקודת ציון בלבה הפועם של ירושלים ויהפוך את מרכז העיר לאזור נושם ותוסס".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות