אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
השם תפוס והרשת החדשה של פוקס לא תיקרא Just Sport צילום: דימה טליאנסקי

השם תפוס והרשת החדשה של פוקס לא תיקרא Just Sport

קבוצת פוקס החליטה בסופו של דבר לקרוא לרשת חנויות הספורט שהיא משיקה - דרים ספורט, זאת למרות שכבר החלה לתלות שלטים עם הלוגו של הרשת

08.06.2020, 08:20 | מירב קריסטל

פוקס נסוגה מהשימוש בשם Just Sport לרשת חנויות הספורט החדשה שהיא משיקה, שאמורה להתחרות בדקטלון, משום שהשם הזה היה תפוס. כך התברר לקבוצה אחרי שכבר החלה לתלות שלטים עם הלוגו של הרשת.

מדובר ברשת ישראלית חדשה של פוקס, שתשווק ציוד כושר וספורט, שלה מתכננת הקבוצה לפתוח 6-5 חנויות ואתר מכירות. הקבוצה פרסמה לאחרונה ששם הרשת ישונה לדרים ספורט וכעת מתבררת הסיבה: חברת ג.ס.ט ספורט בע”מ עושה בשם שימוש. לדברי גיא אורן ממשרד עורכי הדין אורן־קליין, “החברה מייבאת ומשווקת ציוד ספורט, כאשר רבים ממוצריה משווקים תחת שם המותג Just Sport”.

הראל ויזל מנכ"ל ובעלים קבוצת פוקס , צילום: דימה טליאנסקי הראל ויזל מנכ"ל ובעלים קבוצת פוקס | צילום: דימה טליאנסקי הראל ויזל מנכ"ל ובעלים קבוצת פוקס , צילום: דימה טליאנסקי

לטענת ג.ס.ט. ספורט, גורמים מרשת פוקס פנו לחברה במטרה לרכוש ממנה את הדומיין www.justsport.co.il שבאמצעותו פועלת החנות המקוונת של החברה, אך לטענתה, לא נאמר לה שמדובר בדומיין לשם הקמת רשת למוצרי ספורט. “הזהרנו את נציגי החברה מפני שימוש בשם מסחרי ומוניטין תפוסים, זאת אחרי שהחברה כבר פנתה בינואר 2020 לרישום סימן מסחר”, אומר אורן. ג.ס.ט ספורט ופוקס ניהלו מו”מ, אך פוקס החליטה לשנות את שם הרשת, אף שהציבה כבר שלט במתחם G בראשל”צ ועל בניין משרדי הקבוצה.

מפוקס נמסר כי “נשקלו כמה אפשרויות לשם לרשת החדשה, בהם Just Sport. הגשנו בקשה לרישום סימן מסחר ברשם, ולאחר מכן הסתבר כי קיימת חנות בתל אביב בשם ג.ס.ט ספורט, שלא היה לה אתר אינטרנט פעיל באותה עת. נציגיה דרשו כ־200 אלף שקל עבור ויתור על השם. בחרנו ב־DREAM SPORT, מתוך רצון ליצור חיבור וזיהוי עם הקבוצה”.

מירב קריסטל

תגיות