אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת Team8 מצרפת את בוב בלייקלי, בכיר לשעבר בסיטי גרופ צילום: Team8

חברת Team8 מצרפת את בוב בלייקלי, בכיר לשעבר בסיטי גרופ

בלייקלי יוביל את אסטרטגיית החדשנות של החברה יחד עם חברות הפורטפוליו שלה. בתפקידו הקודם בסיטי גרופ כיהן במשך שמונה שנים כראש תחום החדשנות במערך אבטחת המידע והתמקד בהשקעות סייבר

09.06.2020, 13:30 | מאיר אורבך
Team8 צירפה את בוב בלייקלי, לשעבר ראש תחום החדשנות במערך אבטחת המידע בסיטי גרופ, כשותף תפעולי. בלייקלי יוביל את אסטרטגיית החדשנות של Team8 וחברות הפורטפוליו שלה. בלייקלי מחזיק ב-19 פטנטים בתחום הקריפטוגרפיה ואבטחת המידע, בתפקידו הקודם בסיטי גרופ כיהן בלייקלי במשך שמונה שנים כראש תחום החדשנות במערך אבטחת המידע, במסגרת תפקידו היה חבר בצוות ההשקעות Citi Ventures, והתמקד בהשקעות בחברות סייבר.  

קראו עוד בכלכליסט

כשותף תפעולי בוב יעבוד עם חברות הפורטפוליו של Team8 בנושאי אסטרטגיית המוצר וממשקי העבודה עם ארגוני Fortune 500. כמו כן בהרחבת החשיפה של Team8 וחברות הפורטפוליו למנהלי הסייבר בארגונים הגדולים בעולם. בנוסף, בוב יוביל פעילות מחקרית כחלק מפיתוח תזות לטובת הקמה של חברות חדשות. בוב מביא עימו, מצד אחד, הבנה עמוקה של אתגרי הסייבר בארגונים גדולים, ומצד שני, ניסיון רב בהטעמה של חברות סטארטאפ בארגונים אלו וליווי אסטרטגי של אותם סטארטאפים, במסגרת השקעותיה של הקרן Citi Ventures.

בוב בלייקלי בכיר בסיטי גרופ לשעבר, צילום: Team8 בוב בלייקלי בכיר בסיטי גרופ לשעבר | צילום: Team8 בוב בלייקלי בכיר בסיטי גרופ לשעבר, צילום: Team8

Team8 בקשר הדוק עם חברות גלובליות מאז הקמתה ובמסגרת ה-Village שהקימה ישנם גופים פיננסיים גלובליים רבים דוגמת ברקליס, סיטיגרופ, מודיס ואחרים. שיתוף הפעולה עם מנהלי הטכנולוגיה והסייבר בחברות פיננסיות, כמו גם בכירים מחברות בתחומים אחרים, מהווה את ליבת המודל של Team8, מאפשר לה לאתר אתגרים רלוונטיים בשוק, לגבש עבורם פתרונות או לאתר הזדמנויות השקעה רלוונטיות, לבצע ולידציה לפתרונות ולייצר הזדמנויות עסקיות רבות. באופן הזה Team8 מייצרת ערך מוסף ייחודי לחברות הפורטפוליו שלה. העולם הפיננסי כרוך ברגולציה רבה ובאיומי סייבר עצומים והינו שוק היעד הגדול ביותר לחדשנות בתחום הסייבר.

בוב בלייקלי: “בחודשים האחרונים תשתיות דיגיטליות הפכו לקריטיות וחשובות מאי פעם ואני סבור שהמשבר הנוכחי יוביל להאצה בחדשנות. אני מצפה לעבודה המשותפת עם חברות הפורטפוליו של הקבוצה במטרה לבנות עימן את הדור הבא של טכנולוגיות אבטחת המידע".

נדב צפריר מייסד ומנכ"ל Team8 , צילום: אוראל כהן נדב צפריר מייסד ומנכ"ל Team8 | צילום: אוראל כהן נדב צפריר מייסד ומנכ"ל Team8 , צילום: אוראל כהן

נדב צפריר, מייסד שותף ב Team8: "הכרתי את בוב כבר בשלבים הראשוניים של הקמת Team8 ומאז עבדנו יחד באופן צמוד. בוב מצטרף אלינו בתקופה קריטית לתעשייה ושילוב הכוחות עימו יציב אותנו בעמדה מצוינת להתמודדות עם האתגר".

לאחרונה הכריזה החברה על הקמת Team8 קפיטל קרן הון סיכון חדשה של הקרן שתנוהל על ידי שרית פירון ולירן גרינברג. במקביל מתכוונת Team8 להשיק בקרוב פעילות בתחום הפינטק שאליה על פי הערכה צפויה להצטרף מנכלית בנק לאומי לשעבר רקפת רוסק עמינח.

Team8 הוקמה ב-2014 על-ידי המייסדים-שותפים נדב צפריר, ישראל גרימברג ולירן גרינברג, לצד יובל שחר, שהוביל את גיוס ההון הראשון בחברה וכיום מכהן כשותף ויו״ר. בין משקיעיה האסטרטגיים: וולמארט, מיקרוסופט, סיסקו, ברקליס, סופטבנק ומודי'ס. מאז הקמתה חברה Team8 ליזמים להקמה והשקעה בכ-15חברות סטארט-אפ, ובהן סיגניה, שנרכשה ב-250 מיליון דולר על-ידי טמסק, וקלארוטי, שגייסה עד כה 100 מיליון דולר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות