אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סיסקו מוכרת את פעילות חברת אינטוסל הישראלית בעשירית מסכום הרכישה צילום: תמוז רחמן ודרייבנטס

סיסקו מוכרת את פעילות חברת אינטוסל הישראלית בעשירית מסכום הרכישה

החברה שרכשה את אינטוסל מרעננה תמורת 475 דולר מוכרת את פעילות ה-SON שלה יחד עם החברה הישראלית ל-HCL ב-50 מיליון דולר

09.06.2020, 17:05 | הגר רבט
סיסקו מוכרת את פעילות ה-SON שלה המבוססת על רכישת חברת אינטוסל (Intucell) הישראלית לחברת HCL בעסקה של כ-50 מיליון דולר. כך לפי הודעה של החברה ההודית מיום שישי. 

קראו עוד בכלכליסט

סיסקו רכשה את אינטוסל מרעננה תמורת 475 מיליון דולר באקזיט מוצלח במיוחד עבור המייסדים וקרן בסמר, לאחר שהושקעו בה 6 מיליון דולר בלבד.

עידו סוסן, מייסד אינסטוסל ודרייבנטס, צילום: תמוז רחמן ודרייבנטס עידו סוסן, מייסד אינסטוסל ודרייבנטס | צילום: תמוז רחמן ודרייבנטס עידו סוסן, מייסד אינסטוסל ודרייבנטס, צילום: תמוז רחמן ודרייבנטס

אינטוסל הוקמה על ידי רן ולינגשטיין ועידו סוסן (שייסד מאז את דרייבנטס) שפיתחה טכנולוגיה להקלה על עומסים ברשתות תקשורת סלולריות. אולם מאז ההתפתחויות בתחום הטלקום - ובעיקר ההתמקדות בדור 5 - הפכו חלק ניכר מהטכנולוגיה של החברה הישראלית ללא רוולנטית עבור הענקית האמריקאית.

סיסקו ארה"ב, צילום: בלומברג סיסקו ארה"ב | צילום: בלומברג סיסקו ארה"ב, צילום: בלומברג

לאחר הרכישה, לפני 7 שנים, עברה אינטוסל הישראלית לחטיבת ה-SON של סיסקו (Self Optimizing Network), כאשר הטכנולוגיות שלה הוטמעו במקביל גם במספר חטיבות נוספות בחברה. כיום פעילות החטיבה היא בינלאומית וכל העובדים, כולל מעל עובדים 20 בישראל, יעברו להיות עובדים של החברה ההודית לאחר השלמת העסקה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

8 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

5.
הבורות של האנשים פה מרקיעה שחקים
אם הטפשות היתה מחלה- כניראה שחלק מהמגיבים פה- היו כל החיים בגבס.... רוב הצמיחה של סיסקו- הגיעה מרכישות. לאורך השנים, סיסקו רכשה מעל 180 חברות, 80 אחוז מהן הטמעו- והחזירו את ההשקעה בהם עשרות מונים. מחזור המכירות שלה גדל עקב הרכישות מ-1 מליארד דולר ל 48 מליארד. שווי השוק שלה גדל לרבע טריליון דולר ....
עובד סיסקו  |  09.06.20
לכל התגובות