אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברות תעופה בארה"ב ינדו מטיסות עתידיות נוסעים בלי מסכות צילום: איי אף פי

משבר הקורונה

חברות תעופה בארה"ב ינדו מטיסות עתידיות נוסעים בלי מסכות

לפי דיווח של CNN, איגוד חברות התעופה האמריקאי הודיע על כוונת חברות הקבוצה לאכוף בצורה מחמירה עטיית מסכות בזמן העלייה למטוס והטיסה; נוסעים שיסרבו עלולים למצוא את עצמם ברשימה השחורה של חברות התעופה, מנודים מטיסות עתידיות

17.06.2020, 08:25 | שירות כלכליסט

איגוד חברות התעופה האמריקאי, Airlines for America הודיע שלשום על כוונת חברות הקבוצה לאכוף בצורה מחמירה עטיית מסכות בזמן העלייה למטוס והטיסה. נוסעים שיסרבו לעטות מסכה עלולים למצוא את עצמם ברשימה השחורה של חברות התעופה, מנודים מטיסות עתידיות. על כך מדווחת רשת CNN.

קראו עוד בכלכליסט

צ צ'ק אין של אמריקן איירליינס בנמל התעופה בוושינגטון | צילום: איי אף פי צ

המהלך מגיע לאחר שהממשל הפדרלי סירב באופן עקבי, מאז תחילת המגפה, להציג תקנות בטיחות לחברות התעופה. לפי הודעת האיגוד, עם חברות התעופה ששותפות למהלך נמנות, בין השאר, אמריקן איירליינס, דלתא איירליינס ויונייטד איירליינס. כל אחת מחברות התעופה תעדכן את נוסעיה לפני הטיסה במדיניות הפרטנית שלה בנוגע למסכות.

בהתאם, יונייטד הכריזה שלשום כי היא תחל לאכוף את המדיניות המחמירה החל ממחר. כך, דיילות החברה הונחו להעיר לנוסעים שלא עוטים מסכה ולהציע להם מסכה במידה ואין ברשותם. מדיניות החברה אינה כוללת שימוש בכח להורדת נוסעים סרבנים, וההחלטה להכניס את הנוסע הסרבן לרשימה שחורה תתקבל לאחר הנחיתה ובחינת האירוע.

בתוך כך, דו"ח של חברת המחקר AMR מחודש מאי צופה כי שוק המסכות ירשום עד 2025 צמיחה שנתית מצרפית של 5.5%. ברקע הביקושים הגואים לפריט, רשת המרכולים של קבוצת קו־אופ הבריטית הודיעה כי מסכות הפכו להיות המוצר הנמכר ביותר בכל סניפי הרשת, יותר מחלב, לחם או ביצים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות