אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אפוליסי השלימה גיוס של 3.5 מיליון דולר בהובלת סטייג'וואן

אפוליסי השלימה גיוס של 3.5 מיליון דולר בהובלת סטייג'וואן

החברה מפתחת פלטפורמה לניהול ושליטה במדיניות אבטחת מידע של סביבות 'קלאוד נייטיב'. הפלטפורמה מאפשרת לחברות פיתוח מהיר וגמיש של אפליקציות מבוזרות באמצעות פתרון אוטומטי לניתוח סיכונים, ניהול מדיניות ותיקון תקלות

18.06.2020, 16:00 | הגר רבט
חברת הסייבר אפוליסי (Apolicy) הודיעה היום (ה׳) על השלמת גיוס Seed של 3.5 מיליון דולר בהובלת StageOne Ventures ובשיתוף משקיעים פרטיים מעולם אבטחת המידע. אפוליסי הוקמה ב-2019 על ידי המנכ"ל מאור גולדברג, סמנכ"ל המוצר ערן לייב וסמנכ"ל הפיתוח שלומי וקסלר, מייסדי חברת וויטבוקס סקיוריטי שנרכשה על ידי סיילפוינט טכנולוגיות ב-2015.  

קראו עוד בכלכליסט

החברה מפתחת פלטפורמה לניהול ושליטה במדיניות אבטחת מידע של סביבות 'קלאוד נייטיב'. המערכת מאפשרת לחברות פיתוח מהיר וגמיש של אפליקציות מבוזרות באמצעות פתרון אוטומטי לניתוח סיכונים, ניהול מדיניות ותיקון תקלות, לכל אורך שלבי הפיתוח.
מייסדי אפוליסי מימין: ערן לייב, מאור גולדברג ושלומי וקסלר מייסדי אפוליסי מימין: ערן לייב, מאור גולדברג ושלומי וקסלר מייסדי אפוליסי מימין: ערן לייב, מאור גולדברג ושלומי וקסלר

מאור גולדברג, מנכ"ל אפוליסי, מסר בעקבות הגיוס: "ארגונים שמגדירים ואוכפים כיום את מדיניות האבטחה לסביבת Kubernetes שלהם נשענים על סטנדרטים מקובלים בתעשייה, אבל הגישה של 'מדיניות אחת שמתאימה לכולם' מהווה מענה חלקי ולא מספק. זו הסיבה שהקמנו את אפוליסי. על מנת שניתוח הסיכונים, ניהול המדיניות ופתרון הסיכונים ינוהלו ממערכת אחת ויהיו מותאמים לכל חברה, על בסיס הצרכים העסקיים הייחודיים לה".

יואב סאמט, שותף מנהל ב- StageOne Ventures, הוסיף: “טכנולוגיות 'קלאוד נייטיב' דוגמת Kubernetes הפכו לסטנדרט בארגונים מודרניים, אך הכלים והיכולת לנהל את דרישות האבטחה שנלוות להן עדיין לוקים בחסר. אפוליסי מציעה את הפתרון הראשון לשליטה מלאה עם מענה מקצה לקצה של ניהול מדיניות אבטחת המידע בסביבות 'קלאוד נייטיב'".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות