אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הקורונה בולמת את תערוכות הרכב: גם ג'נבה 2021 בוטלה צילום: Jakob Ebrey

הקורונה בולמת את תערוכות הרכב: גם ג'נבה 2021 בוטלה

התערוכה, שנחשבת בעיני רבים לתערוכת הרכב החשובה באירופה, תבוטל מחשש להתפרצות מחודשת של הקורונה - וגם לנוכח ירידה ברמת העניין של יצרני הרכב. סיבה נוספת לביטול נוגעת לחובות כספיים שצברו מארגני התערוכה

30.06.2020, 10:11 | תומר הדר

משבר הקורונה גרם ללא מעט שינויים כבדי משקל בענף הרכב העולמי, כאשר אחד הבולטים שבהם הוא ביטולן של תערוכות הרכב הגדולות - הזירה בה התקיימו בפועל עיקר המפגשים בענף הרכב העולמי, הצגות הרכבים החדשים וההכרזות על עסקאות טכנולוגיה נרחבות.

קראו עוד בכלכליסט

תערוכת הרכב בג תערוכת הרכב בג'נבה בשנה שעברה | צילום: Jakob Ebrey תערוכת הרכב בג

כעת מתברר שהמשבר בתחום צפוי להימשך גם לאחר 2020: כך, תערוכת הרכב של ג'נבה שאמורה להתקיים בשנה הבאה בוטלה גם היא על ידי המארגנים, מחשש להתפרצות מחודשת של הקורונה וגם לנוכח ירידה ברמת העניין של יצרני הרכב. תערוכת הרכב של ג'נבה נחשבת בעיני רבים לתערוכת הרכב החשובה באירופה לצד תערוכת הרכב של פרנקפורט, שבוטלה גם היא השנה.

לפי פרסומים באירופה, סיבה נוספת לביטול תערוכת הרכב של ג'נבה נוגעת לחובות כספיים שצברו מארגני התערוכה, שימנעו את פתיחתה בשנה הבאה. יש לציין: גם בישראל מתקיימת מדי שנה תערוכת רכב מקומות – תערוכת "אוטומוטור", הנערכת בפסח - אלא שהשנה בשל הקורונה הודיעו מארגני התערוכת כי מועד הפתיחה ידחה לקיץ הנוכחי, מה שככל הנראה אינו צפוי לקרות לאור העלייה המחודשת במספר הנדבקים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות