אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
כן, הכל זהב: גם אתם יכולים להיות מיליארדרים ללילה אחד צילום: רויטרס

כן, הכל זהב: גם אתם יכולים להיות מיליארדרים ללילה אחד

ביום שהטיסות יחזרו והתיירות תתחדש, מלון חדש בהאנוי מציע לכם את פסגת הנהנתנות: חדר שכולו זהב - האמבטיות, הכיורים, האסלות ואפילו החיפוי החיצוני. המחיר - 250 דולר ללילה

05.07.2020, 22:34 | שירות כלכליסט

מלון חמישה כוכבים בבירת ויטנאם, האנוי, פתח את שעריו עם טוויסט שהוא מקווה שימשוך אורחים עם חיבה לתענוגות יקרים: אמבטיות, כיורים, ואפילו אסלות מצופי זהב. גם החיפוי החיצוני של המלון כולו מוזהב.   

קראו עוד בכלכליסט

ה-Dolce Hanoi Golden Lake Hotel עשה מאמצים יוצאי דופן כדי למשוך תיירים בחזרה למדינה, שבה מגזר התיירות נפתח לאיטו מחדש אחרי הסגר קורונה בן שלושה חודשים. המלון, שנמצא בבעלות קבוצת Hoa Binh, מהווה ניגוד חריף לסביבתו, שמכילה בעיקר בניינים מוזנחים מהתקופה הקומוניסטית. "נכון להיום, אין עוד מלון כזה בעולם", כך אמר הואין הו דואונג, בעל השליטה בקבוצה.   

זהב של מלון. גם מבחוץ, צילום: רויטרס זהב של מלון. גם מבחוץ | צילום: רויטרס זהב של מלון. גם מבחוץ, צילום: רויטרס

מתקני המלון כוללים בריכת גג מחופה בזהב 24 קראט, והמתכת הזהובה לא חסרה כאמור גם בחדרי האורחים וחדרי האמבטיה שלהם. עם מחירים של החל מ-250 דולר ללילה, המלון ממוצב באותו טווח מחירים של מתחריו היוקרתיים בעיר. "זה שינה את תפיסתי לגבי מה יוקרה יכולה להיות. האריחים במלונות יוקרה אחרים עשויים בדרך כלל משיש, אבל כאן הכל מחופה זהב כולל כיור הרחצה", כך אמר לואונג ון טואן, אורח במלון, שהוא גם בעלים של מלון בעצמו.

ויטנאם נחלה הצלחה יחסית במלחמה בקורונה, עם כ-350 נדבקים עד כה וללא מקרי מוות, כך על פי הדיווחים. דואונג אמר שאם המגפה לא היתה פורצת, המלון היה עכשיו מלא לגמרי באורחים. זהב במשקל של כטונה שימש לחיפוי המלון, לדברי דואונג, שלחם במלחמת ויטנאם ועבד בעבר כנהג ריקשה, לפני שעשה את הונו במיזמי בנייה ונדל"ן. לדבריו, הוא מתכנן פרויקטים מוזהבים נוספים בהו צ'י מין סיטי, ואתר נופש במרכז ויטנאם.

 , צילום: רויטרס צילום: רויטרס  , צילום: רויטרס

לשחות בזהב, צילום: רויטרס לשחות בזהב | צילום: רויטרס לשחות בזהב, צילום: רויטרס

 
כיור מוזהב, צילום: רויטרס כיור מוזהב | צילום: רויטרס כיור מוזהב, צילום: רויטרס
בכל אשר תדרוך, צילום: רויטרס בכל אשר תדרוך | צילום: רויטרס בכל אשר תדרוך, צילום: רויטרס

כן, גם שם, צילום: רויטרס כן, גם שם | צילום: רויטרס כן, גם שם, צילום: רויטרס

אמבט מוזהב, צילום: רויטרס אמבט מוזהב | צילום: רויטרס אמבט מוזהב, צילום: רויטרס

הכניסה למלון, צילום: רויטרס הכניסה למלון | צילום: רויטרס הכניסה למלון, צילום: רויטרס

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות