אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת ARM מפצלת את חטיבות ה-IoT שלה צילום: בלומברג

חברת ARM מפצלת את חטיבות ה-IoT שלה

משמעות המהלך שהחטיבות IoT Platform ו- Treasure Data יועברו לפעול תחת המטריה של סופטבנק, הענקית היפנית שרכשה את יצרנית השבבים ב-2016

08.07.2020, 15:42 | שירות כלכליסט

חברת ARM הודיעה כי בכוונתה לפצל את שתי חטיבות ה- IoT שלה. פירוש הדבר בפועל שהחטיבות - IoT Platform ו- Treasure Data - יועברו לפעול תחת המטריה של סופטבנק, הענקית היפנית שרכשה את יצרנית השבבים ב-2016.

קראו עוד בכלכליסט

המהלך יוצא לפועל במסגרת החלטת החברה להתמקד רק בעסקי שוק הקניין הרוחני לתחום השבבים (semiconductor IP) שהעניקו לה נוכחות בולטת בעולם המכשירים הניידים. העברת החטיבות תתבצע לאחר קבלת אישור מצד הדירקטוריון והרגולטורים.

ב-ARM הבהירו כי הם מעריכים שהצעד יושלם עד סוף ספטמבר. "אנחנו מאמינים שיש הזדמנויות נהדרות בצמיחה הסימביוטית של נתונים ומחשבים", מסר המנכ"ל סימון סגארס, "הניסיון של סופטבנק בניהול עסקים שנמצאים בתחילת הדרך וצומחים במהירות תאפשר לחטיבות ה-IoT למקסם את השווי שלהן על ידי ניצול ההזדמנות בתחום הנתונים. ARM תהיה בעמדה חזקה יותר להציג חדשנות בעסקי הליבה שלנו ולספק לשותפים שלנו תמיכה גדולה יותר ללכוד את ההזדמנויות המתרחבות לפתרונות מחשוב על פני טווח רחב יותר של שווקים".

שבבי ARM, צילום: בלומברג שבבי ARM | צילום: בלומברג שבבי ARM, צילום: בלומברג

חטיבות ה- IoT זכו להצלחה, והטכנולוגיות שפותחו מותקנת במיליארדי דולרים. יתרה מכך, היעד שהוצב להגיע לטריליון צפוי להתממש בעשור הבא.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות