אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
למרות העלייה במספר הנדבקים - דיסני פתחה מחדש את פארקי השעשועים בפלורידה צילום: רויטרס

למרות העלייה במספר הנדבקים - דיסני פתחה מחדש את פארקי השעשועים בפלורידה

ה-Magic Kingdom וה-Animal Kingdom של דיסני נפתחו מחדש אתמול, בעוד אפקוט והוליווד סטודיוז של הרשת אמורים להיפתח ביום רביעי. הפתיחה מתרחשת על רקע עלייה מסיבית במספר הנדבקים בנגיף בשבועות האחרונים. אתמול נרשמו כ-10,000 מקרים חדשים במדינה. איך בכל זאת שומרים על ההנחיות?

12.07.2020, 14:23 | שירות כלכליסט

"המקום הקסום ביותר על כדור הארץ" נפתח מחדש אחרי קרוב לארבעה חודשים, עם חוקים חדשים שאמורים למנוע את התפשטות נגיף הקורונה. ה-Magic Kingdom וה-Animal Kingdom של וולט דיסני נפתחו מחדש אתמול, בעוד אפקוט והוליווד סטודיוז של דיסני אמורים להיפתח ביום רביעי. "זו הזדמנות לחזור ולהיכנס לתוך הקסם", כך אמרה דיאן ווטקינס, גננת מהלנה, אלבמה, שמבקרת בפארק כשמונה פעמים בשנה. "חם או לא, מסכה או לא, אנחנו פשוט שמחים להיות כאן. אני מרגישה שכל מי שכאן נמצא באותו מצב רוח. כולם מתרגשים להיות כאן".

קראו עוד בכלכליסט

ווטקינס אמרה שכשהיא ובתה בת ה-16 נכנסו לתוך הממלכה הקסומה אתמול בבוקר, ואז ראו את כל הדמויות עומדות בשורה ומוחאות כף ברחוב הראשי, היא בכתה. "זה היה מאוד מרגש," היא אמרה.

הפארקים נפתחו מחדש, צילום: רויטרס הפארקים נפתחו מחדש | צילום: רויטרס הפארקים נפתחו מחדש, צילום: רויטרס

הפתיחה מחדש מתרחשת על רקע עלייה מסיבית במספר הנדבקים בנגיף הקורונה בשבועות האחרונים בפלורידה. אתמול נרשמו כ-10,000 מקרים חדשים במדינה. ערים ומחוזות רבים במדינה הטילו לאחרונה שוב מגבלות תנועה אשר הוסרו במאי, אז נראה היה ששיעור הנדבקים יורד.

כל פארקי השעשועים של דיסני באורלנדו נסגרו באמצע מרץ בניסיון לעצור את התפשטות הנגיף. יוניברסל אורלנדו וסי-וורלד אורלנדו נסגרו בערך באותו הזמן אך נפתחו כבר לפני מספר שבועות לאחר שהתקינו חוקים דומים להגנה על העובדים והמבקרים. לורי לאוול מאוונסביל, אינדיאנה, טיילה בפרונטירלנד אתמול בבוקר עם חברים. "התגעגעתי למקום הזה. אני מרגישה ממש טוב לחזור. יש לי הרבה זכרונות מכאן, זה כמו בית שני עבורי. היה קשה לא לבוא הנה. החוקים החדשים של דיסני כוללים מסכות וריחוק חברתי חובה. המבקרים צריכים להזמין מקום מראש, ואסור להם לעבור בין פארקים. כמו כן מבוצעות בדיקות חום שגרתיות לעובדים ולמבקרים, והופסקו באופן זמני תהלוכות ומופעי זיקוקים כדי למנוע התקהלויות.

שומרים על ההנחיות, צילום: רויטרס שומרים על ההנחיות | צילום: רויטרס שומרים על ההנחיות, צילום: רויטרס

"המקום הכי קסום בעולם", צילום: רויטרס "המקום הכי קסום בעולם" | צילום: רויטרס "המקום הכי קסום בעולם", צילום: רויטרס

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות