אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סמנכ"ל חטיבת המטענים ברכבת פורש למגזר הפרטי צילום: דוברות רכבת ישראל

סמנכ"ל חטיבת המטענים ברכבת פורש למגזר הפרטי

אורי שריר, ששימש אשתקד כמנכ"ל בפועל של הרכבת, אמור היה לסיים את תפקידו רק בהמשך השנה, אך בשל קבלת תפקיד במגזר הפרטי החליט להקדים את פרישתו

18.07.2020, 23:43 | ליאוג רוטמן
סמנכ"ל חטיבת המטענים של רכבת ישראל אורי שריר הודיע שלשום (ה') על פרישתו מהתפקיד. שריר היה אמור לסיים בהמשך השנה את תפקידו, אולם בשל קבלת משרה במגזר הפרטי הוא החליט להקדים את לוחות הזמנים ולפרוש בקרוב.  

קראו עוד בכלכליסט

שריר מונה לתפקידו ב-2014 כאשר באמצע 2019 שימש כמנכ"ל בפועל של הרכבת לאחר פרישתו של שחר איילון. במהלך כהונתו עברה חטיבת המטענים רפורמה עם מבנה סובסידיה חדש ותקוות להתחרות במשאיות שנעות על הכביש. בפועל ברכבת התקשו להגדיל את כמות המטענים גם בשל שורת חיכוכים מול אנשי הוועד. למעשה בשנה שעברה המליצה החברה לסגור את חברת הבת למטענים ולהמשיך להוביל סחורות באמצעות החברה עצמה.  
רכבת ישראל, צילום: דוברות רכבת ישראל רכבת ישראל | צילום: דוברות רכבת ישראל רכבת ישראל, צילום: דוברות רכבת ישראל

שריר מסר בתגובה כי ״לאחר 6 שנים כסמנכ"ל מטענים שבהם תפקדתי גם כמנהל המו״מ עם הוועד מטעם ההנהלה, ולקראת סוף הקדנציה, קיבלתי הצעה לשמש כמנכ"ל חברה במגזר העסקי. אני רוצה להגיד תודה למיכה מייקסנר, מנכ״ל הרכבת, להנהלת הרכבת לאורך השנים, לדירקטוריון וכמובן לעובדי הרכבת על שיתוף הפעולה שהביא להישגים יפים גם ברכבת עצמה וגם בחטיבת המטענים".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות