אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
למרות הירידה בתנועת הקונים - בקניוני עזריאלי לא משנים את דמי השכירות צילום: יובל חן

בלעדי לכלכליסט

למרות הירידה בתנועת הקונים - בקניוני עזריאלי לא משנים את דמי השכירות

מנכ"ל הקבוצה שלח מכתב לשוכרים ובו הודיע כי תשלומי השכירות של חודש אוגוסט ייגבו בשני תשלומים. בתחילת החודש יחוייבו השוכרים ב-50% מסך דמי השכירות ובאמצע החודש במחצית השנייה

20.07.2020, 17:16 | נורית קדוש

הירידה בתנועה ובמכירות בקניונים לא מתורגמת להנחות בדמי השכירות לרשתות. במכתב ששלחו לשוכרים, ושהגיע לידי כלכליסט כתב ארנון תורן מנכ"ל קניוני עזריאלי כי לא ישנה את הסכמי השכירות. "בשל התמשכות משבר נגיף הקורונה והמגבלות המוטלות על המשק, בחודש אוגוסט נגבה את תשלומי השכירות בשתי פעימות".

קראו עוד בכלכליסט

בתחילת החודש יחוייבו השוכרים ב-50% מסך דמי השכירות היסודיים ובאמצע החודש במחצית השניה. תורן הוסיף, כי "ככל שיוטלו סגרים או מגבלות נוספות, תתקבל החלטה על גובה או אופן החיוב של הפעימה השניה וכי תשלומים אחרים, לרבות דמי הניהול יחוייבו על פי הקבוע וללא שינוי".

ארנון תורן מנכ"ל קניוני עזריאלי , צילום: אוראל כהן ארנון תורן מנכ"ל קניוני עזריאלי | צילום: אוראל כהן ארנון תורן מנכ"ל קניוני עזריאלי , צילום: אוראל כהן

ההחלטה לא להעניק לשוכרים הנחות בדמי השכירות, התקבלה למרות הירידה המתמשכת בפעילות. על פי נתוני ריס, הפדיונות בקניונים למ"ר בין 1 ל־14 ביולי ירדו בקניונים האזוריים ב־16% לעומת התקופה המקבילה ב־2019. הנתונים מודדים בעיקר חנויות אופנה ב־30 הקניונים הגדולים בארץ. גם ביחס לפדיונות של תחילת יולי לעומת תחילת יוני 2020 יש ירידה דרמטית. לפי ריס, בשבועיים הראשונים של יולי ירדו הפדיונות בקניונים אזוריים ב־18.6% לעומת השבועיים הראשונים של יוני.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות