אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אוניברסיטת בן גוריון: "שנת הלימודים תחל כמתוכנן, נאפשר עד 20 סטודנטים באולם" צילום: מאיר אזולאי

אוניברסיטת בן גוריון: "שנת הלימודים תחל כמתוכנן, נאפשר עד 20 סטודנטים באולם"

באוניבריסטה מתכוננים לפתיחת שנת הלימודים כסדרה ב-18 באוקטובר. יתר הסטודנטים שלא ייכנסו לאולם יוכלו להאזין לקורסים באמצעות אפליקציית זום

23.07.2020, 00:01 | אמיתי גזית
אוניברסיטת בן גוריון תאפשר ל-20 סטודנטים להיכנס לכיתות הלימוד, יתר הסטודנטים יוכלו להאזין לקורסים באמצעות אפליקציית זום, אם הנחיות התו הסגול של משרד הבריאות יאפשרו זאת. זהו המתווה לשנת הלימודים הקרובה שהציגה האוניברסיטה הבוקר (חמישי) במכתב שהפיצה לסטודנטים ולמרצים. מהמכתב עולה כי בבן גוריון נערכים לפתיחת שנה הלימודים כסדרה ב-18 באוקטובר השנה. באוניברסיטה מכנים את המתווה שהם מציעים היברידי, לפיו נוכחות באולם ההרצאות תחייב הרשמה מראש באפליקציה ייעודית, מי שלא יירשם יוכל לצפות בהרצאה באמצעות האפליקציה.

קראו עוד בכלכליסט

סטודנטים, צילום:  Cristi_m | Dreamstime.com סטודנטים | צילום: Cristi_m | Dreamstime.com סטודנטים, צילום:  Cristi_m | Dreamstime.com

עוד מציינים במכתב כי מעבדות, סדנאות והכשרות מעשיות ימשיכו לפעול כרגיל באופן פרונטלי אם הנחיות משרד הבריאות יאפשרו זאת.

באופן כללי הכניסה לאוניברסיטה תותר רק לסטודנטים ולמרצים. כניסה של אורחים תתאפשר רק לאחר הרשמה מראש. הספריות והקפיטריות בקמפוס יופעלו בהתאם להנחיות התו הסגול.

כמו כן מציינים במכתב כי האוניברסיטה בוחנת אפשרות לקיים בדיקות אנונימיות וולונטריות לגילוי הנגיף לבאי הקמפוס, המבוססות על פיתוחים של האוניברסיטה. הבדיקה נועדה לסקירה אפידמיולוגית ולהתריע בפני עליה בנשאי הווירוס בקמפוס.

תגיות