אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
האחים נקש, בעלי ארקיע: נזרים 25 מיליון שקל לחברה וניקח הלוואה של 130 מיליון שקל

האחים נקש, בעלי ארקיע: נזרים 25 מיליון שקל לחברה וניקח הלוואה של 130 מיליון שקל

יו"ר ארקיע, אבי חורמרו: "אנו עושים ככל שניתן כדי להציל את החברה מתוך דאגה לכ-550 משפחות העובדים המסורים ובני משפחותיהם". ועד העובדים: "עד שלא נראה את שהכסף מוזרם לחברה, נמשיך להפגין"

02.08.2020, 13:19 | נווית זומר
אחרי מאבק והפגנות של עובדי ארקיע, נגד בעלי החברה האחים ג'ו, רפי ואבי נקש – הם מכריזים על הזרמת כספים לחברה וחזרה לפעילות, אם כי לא נמסר מועד לתחילת הטיסות.

קראו עוד בכלכליסט

ארקיע מושבתת לגמרי מאז אמצע מרץ וכל עובדיה בחל"ת. בעלי השליטה בארקיע הודיעו בסוף השבוע כי למרות שאינם מחויבים בכך, הם יזרימו לחברה 25 מיליון שקל ולחתום בימים הקרובים על הלוואה של כ-130 מיליון שקל לטובת החברה מבנק הפועלים ומבנק דיסקונט.

מימין: אבי, ג מימין: אבי, ג'ו ורפי נקש בעלי ארקיע | צילום: אוראל כהן מימין: אבי, ג

יו"ר ארקיע, אבי חורמרו, המנהל את עסקי קבוצת נקש בישראל, מסר כי על מנת להחיות ולהפעיל מחדש את ארקיע הוחלט לקבל את ההלוואה בערבות המדינה ולהזרים סכום נוסף לחברה וזאת בהמשך להשקעה של 70 מיליון שקל ע"י האחים נקש בשנה שעברה. האחים נקש מעולם לא משכו דיבידנד מחברת ארקיע על אף שהיו זכאים לכך.

לדברי חורמרו, "אנו עושים ככל שניתן כדי להציל את החברה מתוך דאגה לכ-550 משפחות העובדים המסורים ובני משפחותיהם, וזאת למרות המשבר הכלכלי הקשה שתקף אותנו בשל מגפת הקורונה. בשלב הראשון, החברה תחזור להפעיל טיסות בקו בן גוריון-אילת, ולאחר מכן תפעיל טיסות למדינות הירוקות, כמו יוון וקפריסין."

מוועד העובדים נמסר בתגובה: "עד שלא נראה את שהכסף מוזרם לחברה, נמשיך להפגין".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות