אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הראל לוקר מועמד לדירקטוריון פז צילום: חיים צח/ לע"מ

הראל לוקר מועמד לדירקטוריון פז

אסיפת בעלי המניות של חברת פז צפויה להתכנס בסוף החודש כדי לאשר מינוי חבר דירקטוריון חדש והארכות כהונה של דירקטורים קיימים. השם המפתיע בין המועמדים הוא של יו"ר התעשייה האווירית ולשעבר מנכ"ל משרד רה"מ

09.08.2020, 08:31 | ליאור גוטמן

אסיפת בעלי המניות של חברת פז צפויה להתכנס בסוף החודש כדי לאשר מינוי חבר דירקטוריון חדש והארכות כהונה של דירקטורים קיימים. השם המפתיע בין המועמדים: יו"ר התעשייה האווירית הראל לוקר, לשעבר מנכ"ל משרד רה"מ.

קראו עוד בכלכליסט

לפי הדיווח של פז, על סדר היום "בחירה ומינוי אחד מבין שני מועמדים לכהונת דירקטור בלתי תלוי" שיכהן עד 2023. בפז טוענים שרשימת המועמדים גובשה על ידי ועדה של הדירקטוריון ובה שלושה דירקטורים חיצוניים (עמי שפרן, מאירה גיט ועודד גילת).

יו"ר תע"א הראל לוקר, צילום: אוראל כהן יו"ר תע"א הראל לוקר | צילום: אוראל כהן יו"ר תע"א הראל לוקר, צילום: אוראל כהן

לוקר מכהן במשרה חלקית (75%) בדירקטוריון התעשייה האווירית, מה שמאפשר לו לכהן במקביל גם בדירקטוריונים אחרים.

עוד מועמדים לדירקטוריון פז, שחלקם כבר מכהנים כיום כדירקטורים ומדובר בהארכת כהונתם: נדב שחר, לשעבר מנכ"ל חיפה כימיקלים; רגינה אונגר, יו"ר פקר פלדה תעשיות; אריק שור, יו"ר פזגז; רויטל אבירם, דירקטורית בשלוש חברות בנות של פז; מנחם ברנר, דירקטור בחברת הבת של בית הזיקוק; פאר נדיר, דירקטור בעמידר, במבנה נדל"ן ובחברת הביטוח איילון; ויואב שלוש, דירקטור בבורסה, שחברותו תחייב אישור שכן הוא דירקטור בחברות שעוסקות בהגנת סייבר. שור, אבירם וברנר מכהנים כיום וייתכן שיוחלפו.

כמה מועמדים עברו בדיקת ניגוד עניינים בשל קשרי מסחר מול פז ונמצא שאלה קשרים זניחים שלא פוסלים אותם. 

תגיות