אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
גט מעלה את מחירי הכניסה לנהגי מוניות חדשים בישראל צילום: אוראל כהן

בלעדי לכלכליסט

גט מעלה את מחירי הכניסה לנהגי מוניות חדשים בישראל

על פי הודעה שהוציאה החברה באתר, כל נהג שיבקש להצטרף לשורותיה ישלם 2,500 שקל לחודש, לעומת 1,300-1,500 שקל בעבר. לטענת החברה, המהלך נעשה כדי להיטיב עם הנהגים שלה; נהגים רבים הביעו כעס על המהלך

09.08.2020, 19:11 | מאיר אורבך

דווקא בימים אלו, חברת Gett מעלה את מחירי הכניסה לנהגים חדשים שמבקשים להצטרף לשורות החברה בשירות המוניות שלה בישראל, כך נודע לכלכליסט.

על פי הודעה שהוציאה החברה באתר שלה, כל נהג חדש שיבקש להצטרף למסלול פלטינום פלוס ישלם 2,500 שקל לחודש, לעומת 1,300-1,500 שקל שהיה מחיר הכניסה המבוקש עד כה. המחיר לנהגים רשומים אינו משתנה ועומד על 1,099 שקל.

קראו עוד בכלכליסט

ההודעה על עלייה במחירים הופצה על ידי החברה ביום חמישי האחרון. לפי ההערכות, ההחלטה התקבלה לאחר שנהגים רבים שהיקף עבודתם צנח ביקשו עקב משבר הקורונה להתחיל לעבוד עם החברה וגם פונים שלא היו נהגים בעבר. לטענת החברה, המהלך נעשה כדי להיטיב עם הנהגים שלה. נהגי מוניות רבים הביעו כעס על ההחלטה.

מונית של גט, צילום: אוראל כהן מונית של גט | צילום: אוראל כהן מונית של גט, צילום: אוראל כהן

לאחרונה מתמקדת גט בפעילות העסקית שלה וגייסה 100 מיליון דולר ממשקיעיה לשם הרחבת הפעילות העסקית. ההשקעה תאפשר לחברה להרחיב את השירותים שלה בכל העולם כאשר לקוחותיה העסקיים יוכלו להשתמש באפליקציה של החברה להזמין נסיעה בכל מקום בעולם, ללא קשר לחברת ההסעות או מוניות שפועלת במדינה.

מחברת גט נמסר ש"כחלק ממחויבותה לשירות אופטימלי עבור 9 אלפי נהגיה הקיימים, מיד עם תחילת משבר הקורונה והחלת הוראות הריחוק החברתי, יצאה Gett בשורות צעדים ויוזמות שמטרתן להיטיב עימם. בין היתר הוחלט, כי יעודכנו תנאי הקבלה לנהגים חדשים המבקשים להצטרף לשירות".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות