אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שני חוזים לדניה סיבוס של לוקסנבורג, בסכום כולל של 208 מיליון שקל צילום: אוראל כהן

שני חוזים לדניה סיבוס של לוקסנבורג, בסכום כולל של 208 מיליון שקל

דניה חושפת לראשונה פרויקטים חדשים תחת השליטה של לוקסנבורג: החברה תקים בראשל"צ מגדל בן 18 קומות עבור חברת בסר; במקביל תוביל פרויקט של אפי אירופה ברומניה - מגדל משרדים בן 8 קומות בבוקרשט

12.08.2020, 13:04 | חזי שטרנליכט

חברת דניס סיבוס שבשליטת לפידות קפיטל של יעקב לוקסנבורג - ושפעלה בעבר במשך שנים ארוכות תחת בעלות קבוצת אפריקה ישראל - חושפת היום לראשונה פרויקטים חדשים תחת השליטה של לוקסנבורג (לוקסי).

קראו עוד בכלכליסט

מדובר בשני פרויקטים, אחד בישראל, מגדל של 18 קומות בראשון לציון - השני בחו"ל, ובניין בן 8 קומות ברומניה - ובתמורה כוללת של 208 מיליון שקל. החברה תקים  מגדל בן 18 קומות בראשל"צ ובניין בן 8 קומות ברומניה.

יעקב לוקסנבורג , צילום: אוראל כהן יעקב לוקסנבורג | צילום: אוראל כהן יעקב לוקסנבורג , צילום: אוראל כהן

בחודש נובמבר האחרון אישר ביהמ"ש המחוזי בתל אביב את מכירת דניה סיבוס, ששולטת בחברת אפריקה מגורים ובנכסים נוספים, בתנאי ההצעה המשותפת שהגישו לפידות קפיטל ואלטושלר שחם, בסכום של 1.2 מיליארד שקל. 

הבוקר עדכנה החברה, במסגרת הדיווח על הפרויקטים האמורים, שצבר ההזמנות של דניה סיבוס במחצית הראשונה של השנה מסתכם בכ-8.5 מיליארד שקל.

הפרויקט שתקים דניה סיבוס בראשלצ הוא עבור חברת בסר, המתמחה בקבוצות רכישה - יהיה זה מגדל המשרדים הראשון של בסר בעיר -הוא יוקם בסמיכות לתחנת הרכבת משה דיין על המגרש ששימש את אולם האירועים שמש אדומה במערב העיר.

הפרויקט שצפוי להשלמה באוגוסט 2023, כולל 3 קומות של חניון תת קרקעי לכ- 380 מקומות חניה ומעליו קומת קרקע מסחרית ומגדל משרדים בין 18 קומות. השטח הבנוי כולל מרתפים בשטח של 42,000 מ"ר. עלות ההקמה של הפרויקט, כולל הקרקע, עומדת על כ-300 מיליון שקל.

חברת הבת של דניה סיבוס ברומניה תקים עבור אפי אירופה מקבוצת אפי נכסים את פרויקט המשרדים AFI Tech Park 2 בבוקרשט, רומניה, הכולל בין היתר בניין משרדים בן 8 קומות מעל קומת הכניסה וכן 2 קומות חניון תת קרקעי, בשטח כולל של 36,000 מ"ר. התמורה בפרויקט זה עומדת על 41 מיליון שקל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות