אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רשות התחרות אישרה ליוחננוף לקנות 5 חנויות מיינות ביתן צילום: אוראל כהן

רשות התחרות אישרה ליוחננוף לקנות 5 חנויות מיינות ביתן

הסניפים ממוקמים בתל אביב, קריית שמונה, חדרה, טבריה ועפולה ועליהם תשלם יוחחנוף 67.5 מיליון שקל ממקורותיה העצמיים; הרשת תפתח ב-2021 חנות חדשה במרכז המסחרי "קניון הבאר"' במערב ראשון לציון

26.08.2020, 15:16 | נורית קדוש

רשת יוחננוף נערכת להתרחב. רשות התחרות אישרה היום לרשת שבשליטת (79.02%) משפחת יוחננוף לרכוש 5 חנויות מקבוצת יינות ביתן שבבעלות נחום ביתן. תמורת הסניפים תשלם יוחננוף לביתן 67.5 מיליון שקל, במועד השלמת העסקה.

קראו עוד בכלכליסט

מימין נחום ביתן ואיתן יוחננוף, צילום: עמית שעל, אוראל כהן מימין נחום ביתן ואיתן יוחננוף | צילום: עמית שעל, אוראל כהן מימין נחום ביתן ואיתן יוחננוף, צילום: עמית שעל, אוראל כהן

הסניפים ממוקמים בתל אביב, קריית שמונה, חדרה, טבריה ועפולה, והם בשטח כולל של 8,600 מ"ר.

 בכוונת יוחננוף לממן את הרכישה ממקורותיה העצמיים. כמו כן בכוונתה לשפץ את החנויות בהשקעה של 40-30 מיליון שקל.

במקביל לחתימה עם ביתן, חתמה יוחננוף על הסכם שכירות לחנות חדשה במרכז המסחרי "קניון הבאר"' במערב ראשון לציון, בשטח של כ- 1,700 מ"ר. פתיחת החנות צפויה לקראת סוף הרבעון הראשון של 2021.

ליוחננוף 27 חנויות המשתרעות על שטח כולל של 63 אלף מ"ר והעסקאות האמורות ירחיבו את פעילותה לאזורים חדשים ויוסיפו לה כ-15% בשטחי המסחר.

את הרבעון הראשון השנה חתמה יוחננוף עם עלייה של 12.8% במכירות שהסתכמו ב-765 מיליון שקל, לצד זינוק של 33% ברווח הנקי שהסתכם ב-30 מיליון שקל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות