אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
גמזו בטירה: "מבחינתי שיקנסו ב-50 אלף שקל את מפירי הכללים בחתונות"

גמזו בטירה: "מבחינתי שיקנסו ב-50 אלף שקל את מפירי הכללים בחתונות"

פרויקטור הקורונה הגיע לביקור בעיר שבה 500 חולים פעילים ואמר: "לא יכול להיות שיש רק 300 בבידוד. להטיל סגר כל עוד יש מי שמפר". ח"כ אחמד טיבי: "אדם שמפר בידוד הוא כמו עבריין שמסתובב בכביש ויורה". סגן ראש העיר: "קנס של 5,000 שקל לא מרתיע את בעלי החתונות"

29.08.2020, 14:32 | ynet
פרויקטור הקורונה רוני גמזו ביקר היום (שבת) בטירה ברקע עליית התחלואה בעיר, ואמר בפגישה עם העירייה "מבחינתי שיטילו קנס של 50 אלף שקל על כל משפחה שלא שומרת על הכללים בחתונות". הוא הציע להטיל סגר על העיר "כל עוד מפירי בידוד מסתובבים חופשי". ברקע המתקפות עליו השבוע הבהיר: "אני לא אתפטר ואמשיך להיאבק בקורונה בכל מקום".

 

קראו עוד בכלכליסט

מספר החולים הפעילים בעיר עומד כעת על כ-500, כאשר בשבוע האחרון אובחנו 348 נדבקים. סגן ראש העיר ד"ר וליד נאסר שנכח בישבה אמר: "לצערי הקנס של 5,000 שקל לא מעניין את בעלי החתונות. הם מסדרים את הקנס מראש".

 

חבר הכנסת אחמד טיבי שנכח גם הוא הוסיף: "אדם שמפר בידוד הוא כמו עבריין שמסתובב בכביש ויורה. אדם כזה הוא פושע. סיפרו לי שלפני כמה שבועות משפחה שהגיעו אליה לניחום אבלים ביקשה לא ללחוץ ידיים לקשיש שהיה במקום בגלל שהוא חולה קורונה. למה הוא צריך להיות שם ולקבל את האנשים?".

רוני גמזו בפגישה בטירה רוני גמזו בפגישה בטירה רוני גמזו בפגישה בטירה

גמזו טען: "לא יכול להיות שישנם 500 נדבקים ומספר האנשים שנמצאים בבידוד הוא רק 300. על כל משפחה שיש בה נדבק להישאר בבית".

הוא הוסיף: "שנת הלימודים בטירה לא צריכה להיפתח כי היא מסומנת כעיר אדומה. מחר אמורה להתקבל החלטה בממשלה בעניין היישובים שסימנו אותם באדום".

 

בישיבה משתתפים גם נציגי פיקוד העורף, האחראי על תיק הקורונה בחברה הערבית איימן סייף, ומפקד תחנת משטרת טירה דודי רוזנטל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות