אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אמזון קיבלה אישור פדרלי להפעיל את צי הדאונים שלה; תרחיב משלוחיה

אמזון קיבלה אישור פדרלי להפעיל את צי הדאונים שלה; תרחיב משלוחיה

לאחר שכבר אישרה בעבר לשתי חברות משלוחים מתחרות - רשות התעופה של ארה"ב ה-FAA תאפשר גם לבזוס לקיים משלוחי אוויר לא מאוישים; אמזון הבהירה כי שירותי צי הפריים אייר שלה עדיין אינם מוכנים לצאת לדרך לנשיאת משלוחי חבילות בפועל, ובשלב זה היא מבצעת בדיקות של מערכות ההטסה והטכנולוגיה; המניה מטפסת ב-2%

31.08.2020, 18:49 | שירות כלכליסט
בוסט נוסף לענקית הטכנולוגיה והמשלוחים: אמזון קיבלה אישור פדרלי להפעיל את צי הדאונים שלה, במסגרת שירותי פריים אייר – כך הודיעה רשות התעופה של ארה"ב (Federal Aviation Administration - FAA). מניית אמזון מטפסת ב-2%. 

קראו עוד בכלכליסט

ההחלטה תוביל להרחבת שירותי המשלוחים הלא מאוישים של אמזון. הרשות ציינה כי האישור יעניק לאמזון יכולת "להעביר בבטחה וביעילות חבילות ללקוחות שלה". באישור האמור נקבע במפורש שאמזון יכולה לשאת חבילות בדאונים שלה "מעבר לאופק הנראה".

דאון משלוחים של אמזון דאון משלוחים של אמזון דאון משלוחים של אמזון

אמזון אמרה עוד כי היא ביצעה סדרת בדיקות וניסויים מתישה ואף הגישה לרשות התעופה ראיות מפורטות בדבר בטיחות הפעילות. במסגרת הבדיקה הדגימה אמזון לאנשי ה-FAA את הטכנולוגיה ואת ההפעלה.

החברה ציינה כי היא תשתמש באישור ה-FAA על מנת להתחיל לבצע בדיקות של משלוחים ללקוחות.

החברה הבהירה כי שירותי צי הפריים אייר עדיין אינם מוכנים לצאת לדרך לנשיאת משלוחי חבילות בפועל, ובשלב זה היא מבצעת עדיין בדיקות של מערכות ההטסה והטכנולוגיה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות