אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מנכ"ל נטפליקס: הקורונה העניקה לחברה "מזל טוב" צילום: רויטרס

מנכ"ל נטפליקס: הקורונה העניקה לחברה "מזל טוב"

בראיון לעיתון הטיימס אמר ריד הסטינגס כי לקורונה הייתה השפעה חיובית על החברה, שמחיר המניה של נטפליקס טיפס השנה ביותר מ-30%. הסטינגס: "התברר שמדובר בנגיף ביולוגי שלא הרג את מרבית האנשים, אלא השאיר אותם בבית. זה היה יכול להיות וירוס ברשת שהיה משבית את השרתים שלנו, ואז דיסני עם פארקי השעשועים שלה הייתה במצב טוב"

07.09.2020, 11:24 | שירות כלכליסט

מנכ"ל נטפליקס ריד הסטינגס מודה כי לקורונה הייתה השפעה חיובית על החברה, וכי המגיפה העניקה לה במידה מסויימת "מזל טוב". בעוד שחברות רבות נקלעו לקשיים לנוכח הסגרים שהוטלו במדינות רבות ברחבי העולם, בנטפליקס נרשם זינוק במספר המנויים. בשלושת החודשים הראשונים של השנה הצטרפו לחברה קרוב ל-16 מיליון מנויים חדשים, שיעור הכפול ממספר המנויים החדשים בתקופה המקבילה אשתקד.

במקביל, מחיר המניה של נטפליקס טיפס השנה ביותר מ-30%, על רקע ההנחה של המשקיעים כי ענקית הסטרימינג תרוויח מהעובדה שאנשים מבלים הרבה יותר זמן בבית.

קראו עוד בכלכליסט

מנכ"ל נטפליקס ריד הסטינגס, צילום: רויטרס מנכ"ל נטפליקס ריד הסטינגס | צילום: רויטרס מנכ"ל נטפליקס ריד הסטינגס, צילום: רויטרס

"התברר שמדובר בנגיף ביולוגי שלא הרג את מרבית האנשים, אלא השאיר אותם בבית", אמר היטינגס בריאיון לעיתון הטיימס. "זה היה יכול להיות וירוס ברשת שהיה משבית את השרתים שלנו, ואז דיסני עם פארקי השעשועים שלה הייתה במצב טוב". עוד הוא הוסיף, כי "צריך להכיר בכך שלפעמים לעסק יש מזל טוב וזו לא אשמתו. לא צריך להרגיש אשמה, אנחנו פשוט מרגישים שאנחנו משרתים לקוחות וזכינו לדחיפה חיובית. בהמשך נקווה שיגיע חיסון והקורונה תהיה מאחורינו. כולנו נספר סיפורים על 2020 ועל איזו שנה מטורפת זו הייתה".

הסטיינגס הוא ממייסדי נטפליקס עוד בשנות ה-90, אז החלה החברה כשירות הזמנות די.וי.די בדואר. כיום יש לה קרוב ל-193 מיליון מנויים בתשלום ב-190 מדינות ברחבי העולם. החברה הפכה גם לכוח מוביל בהוליווד, והסדרות שהפיקה, ביניהן הכתר וטייגר קינג ("חיות רעות"), קיבלו השנה 160 מועמדויות בטקס האמי שיתקיים בקרוב. החברה גם צברה בשנה שעברה 24 מועמדויות לפרסי אוסקר עבור הסרטים האירי, בבימויו של מרטין סקורסזה, וסיפור נישואים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות