אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שלב ההוכחות בתיק 4000: העד הראשון - אילן ישועה צילום: עמית שעל

שלב ההוכחות בתיק 4000: העד הראשון - אילן ישועה

מנכ"ל וואלה לשעבר יהיה העד הראשון כשייפתח שלב ההוכחות במשפטו של נתניהו. מלבד ישועה, בין העדים שהפרקליטות מבקשת לזמן בקבוצה הראשונה: ניר חפץ, אבי ברגר ושורת בכירים באתר וואלה

15.09.2020, 14:18 | תומר גנון וליטל דוברוביצקי

הפרקליטות הודיעה היום (ג') כי מנכ"ל וואלה לשעבר, אילן ישועה, יהיה העד הראשון במסגרת תיק 4000 כשיפתח שלב ההוכחות במשפטו של ראש הממשלה, בנימין נתניהו (המועד טרם נקבע).

קראו עוד בכלכליסט

על פי האישום בפרשה נתניהו קיבל שוחד מבני הזוג שאול ואיריס אלוביץ', בעלי השליטה לשעבר באתר "וואלה", בתמורה לקידום האינטרסים של קבוצת בזק. נתניהו מואשם בנוסף בעבירה של מרמה והפרת אמונים משום שלא חשף את קשריו עם בני הזוג, וקיבל החלטות בנושאים רגולטורים הקשורים אליהם על אף שהיה בניגוד עניינים חריף.

רה"מ בנימין נתניהו, צילום: לע"מ רה"מ בנימין נתניהו | צילום: לע"מ רה"מ בנימין נתניהו, צילום: לע"מ

לקריאת הידיעות על תמלילי החקירה בתיק 4000 לחצו כאן

לעמוד האינטרנט על תיקי נתניהו לחצו כאן

על קבוצת העדים הראשונה שהפרקליטות רוצה לזמן נמנים העדים הבאים מלבד ישועה: אבירם אלעד (סגן עורך "וואלה"), מיכל קליין (ראש מערכת חדשות "וואלה"), עמית אשל (ראש דסק "וואלה"), אבי ברגר (מנכ"ל משרד התקשורת), דרור שטרום (הממונה על התחרות לשעבר שייעץ לבזק בעסקת המיזוג עם yes), פליקס כהן (סמנכ"ל הכספים של קבוצת יורוקום הפרטית שהייתה בשליטת אלוביץ'), ניר חפץ (יועץ התקשורת של משפחת נתניהו ועד מדינה), ניר שוורץ (חוקר בלהב 433 שחקר את ניר חפץ), יניב פלג (חוקר בלהב 433 שחקר את ניר חפץ), מוטי אלמליח (מנכ"ל בזק בינלאומי), קים לוי (מזכירתו של אלוביץ' ביורוקום), דב גילהר (כתב ב"וואלה"), בועז סטמבלר (יועץ התקשורת לשעבר של נתניהו), שי חייק (דובר הליכוד לשעבר), עו"ד רלי לשם ועו"ד טליה גרסטלר (עורכי דינו של אילן ישועה), יריב עמיעד (ראש צוות חקירה ברשות ני"ע), פולינה גלובזמן (ראש צוות חקירה ברשות ני"ע), עדן בר טל (מנכ"ל משרד התקשורת לשעבר).

אילן ישועה, מנכ"ל וואלה לשעבר, צילום: עמית שעל אילן ישועה, מנכ"ל וואלה לשעבר | צילום: עמית שעל אילן ישועה, מנכ"ל וואלה לשעבר, צילום: עמית שעל

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות