אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נקסט אינשורנס גייסה 250 מיליון דולר בהובלת קרן הצמיחה של גוגל

נקסט אינשורנס גייסה 250 מיליון דולר בהובלת קרן הצמיחה של גוגל

חברת הביטוח הדיגיטלי לעסקים הקטנים נוסדה בשנת 2016 ע"י גיא גולדשטיין, נסים טפירו ואלון חורי. פסגות, בנק הפועלים ומגדל השקיעו 35 מיליון דולר, בין המשתפפים ניתן למצוא את חברת הביטוח היפנית MS&AD היפנית ו-FINTLV. חורי: "הכסף יעזור לנו לשפר את ההצלחה"

23.09.2020, 16:00 | מאיר אורבך

נקסט אינשורנס חברת הביטוח הדיגיטלי לעסקים הקטנים גייסה 250 מיליון דולר בסבב מימון רביעי (Round D) בהובלת קפיטל G, קרן הצמיחה העצמאית של אלפאבית (גוגל) ובהשתתפות FinTLV, קרן הון סיכון גלובלית מובילה, המתמחה בטכנולוגיית הביטוח, והמשקיעה הקיימת Munich RE Group. סאמירן דאס, שותף בקפיטל G, יצטרף למועצת המנהלים של נקסט אינשורנס.

קראו עוד בכלכליסט

חברת פסגות, בנק הפועלים, חברת הביטוח מגדל שהשקיעה 10 מיליון דולר, ענקית הביטוח MS&AD היפנית ו-FINTLV היו חלק מההשקעה בגובה של עשרות מיליונים דולרים, וכך גם Group 11.

החברה לא פירסמה את השווי שבו גייסה אך לאחרונה נחשף בבלומברג שההשקעה תהיה בשווי של 2.2 מיליארד דולר. קפיצה משמעותית לעומת הסבב שהיה לפני שנה. סבב זה מגיע שנה בדיוק לאחר שהשלימה נקסט סבב נוסף בסך 250 מיליון דולר בהובלת Munich Re Group. יחד עם סבב זה, נקסט אינשורנס גייסה סכום כולל של 631 מיליון דולר.

משקיעים רבים של החברה בסיבובים המוקדמים לא השתתפו בגיוס : Redpoint Ventures, Nationwide, Markel, American Express Ventures, Ribbit Capital, TLV Partners, ו- Zeev Ventures.

החברה נוסדה בשנת 2016 ע"י צוות של יזמים סדרתיים שעמדו מאחורי חברת צ'ק שנמכרה לאינטואיט: גיא גולדשטיין המנהל את החברה מעמק הסיליקון, נסים טפירו המנהל את מרכז הפיתוח בישראל, ואלון חורי המנהל את מחלקות ה-BI והמרקטינג בישראל. נקסט אינשורנס הגדילה את מספר העובדים ב-50% בשנת 2020 ל-350 (150 בישראל). החברה מתכננת לגייס 200 עובדים נוספים במהלך 12-18 החודשים הקרובים במשרדים בפאלו אלטו, אוסטין וישראל.

מימין: אלון חורי, גיא גולדשטיין ונסים טפירו. מייסדי נקסט אינשורנס מימין: אלון חורי, גיא גולדשטיין ונסים טפירו. מייסדי נקסט אינשורנס מימין: אלון חורי, גיא גולדשטיין ונסים טפירו. מייסדי נקסט אינשורנס

בשיחה עם כלכליסט אומר אלון חורי אחד ממייסדי החברה: "לגייס באופן ציבורי זו דרך עם יתרונות וחסרונות. בשלב שלנו העדפנו גיוס פרטי שמאוד הצליח עם ביקוש יתר, וזה עונה לצרכים הפיננסים של החברה לשנים הקרובות. אנחנו בוחנים את עצמנו בהתאם להזדמנויות וכיום אנחנו לא שוקלים לצאת להנפקה, לעת עתה היא לא רלוונטית.

"אנחנו ממוקדים בהקמת חברה גדולה", אומר אלון חורי. "אנחנו מאמינים גדולים שאתה מגייס כשאתה יכול אך אנחנו תמיד נמצאים במוד של גיוס. כשסיימנו את הסיבוב הקודם הגדרנו את השלב הבא ונוצרה הזדמנות הרבה יותר מוקדם ממה שחשבנו. הכסף יעזור לנו לשפר את ההצלחה".

"זו תקופה לא פשוטה לעולם ובמיוחד לעסקים קטנים", הוסיף, "גם אצלנו זה בא לידי ביטוי. ראינו ירידה במכירות אך היא הייתה ירידה קלה לעומת החשש שלנו. למזלנו היתה לנו גם התאוששות מהירה".

"הקורונה שיפרה מאוד את היחס לאונליין", אמר חורי , "בגלל שאנשים עושים גם את הקניות באונליין הם הבינו שגם ביטוח אפשר לעשות אונליין. ראינו עליה אפילו משמעותית לרבות יום שיא של 750 אלף דולר ביום. חלק מה-DNA שלנו הוא הפוקוס על הלקוח עם תחילת המגיפה חיפשנו מה לעשות למענם ובאנו עם רעיונות של הורדת הפרמיה לכל הלקוחות הקיימים שלנו בכדי לעזור להם לעבור את התקופה. הרבה עסקים שלא היה להם פרנסה ביטלו ביטוחים, מה שיצר להם חוסר רצף ביטוחי. לכן החלטנו לתת תוספת של חודש-חודשיים בביטוח ויצרנו להם אפשרות לחדש את הביטוח ללא איבוד רצף ביטוחי".

לחברה כבר למעלה מ-100,000 לקוחות, זאת בזכות סל הביטוחים הרחב שהיא מעניקה לעסקים קטנים תחת קורת גג אחת ויצירת חוויית לקוח מודרנית, פשוטה ומהירה. נכון להיום, נקסט אינשורנס מציעה פוליסות ליותר מ-1,300 סוגי עסקים ב-50 מדינות בארצות הברית ומספקת שישה סוגים של כיסוי ביטוחי כגון: אחריות כללית, אחריות מקצועית, כיסוי רכב מסחרי ואובדן כושר עבודה.

הביטוח של נקסט אינשורנס הביטוח של נקסט אינשורנס הביטוח של נקסט אינשורנס

"נקסט אינשורנס עושה מודרניזציה של ביטוח לבעלי עסקים קטנים", אמר סאמירן דאס, שותף בקפיטל G: "אנו מאמינים שיש כאן הזדמנות לשימוש בטכנולוגיה בכדי להביא לשינוי בחוויית הביטוח לעסקים קטנים בארצות הברית ולבנות חברה שתהיה מובילת שוק. לנקסט אינשורנס יש את הצוות הנכון ואת היכולות להגשים חזון זה, והיא בדרך לעשות זאת. אנו גאים לשתף פעולה עם גיא גולדשטיין וצוות נקסט על מנת לעזור להם להאיץ את חזונם".

"אנו שואפים לעזור לעסקים לשגשג דרך מוצרי ביטוח וחווית לקוח יוצאי דופן”, ציין גיא גולדשטיין, מייסד שותף ומנכ"ל נקסט אינשורנס: "ביטוח הוא שוק שצמא לגישה חדשה - זו שמעמידה את טובת הכלל והדאגה ללקוחותיה בראש מעייניה. אנו מאמינים שיש לנו הצוות הנכון, הגישה הנכונה והמוצרים הנכונים על מנת להוביל את השינוי בענף זה. אנו מתרגשים שקפיטל G הצטרפה אלינו למסע".

רק ב-60 הימים האחרונים, הוסיפה נקסט אינשורנס מספר סוגי ביטוחים חדשים כגון: כיסוי ביטוחי לכלים וציוד, לרכבים שכורים וחכורים (HNOA) והרחיבה את כיסוי אובדן כושר העבודה למדינות נוספות בארה״ב. במהלך 2021, החברה תמשיך להרחיב את היצע המוצרים תוך הכנסת מוצרים חדשים, במטרה לשרת טוב יותר את הצרכים הספציפיים של עסקים קטנים בענפים כמו חשבונאות, בנייה, כושר, קמעונאות ורבים אחרים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות